Unleash Award 2012

14de Pure Fantasy Themawedstrijd – (Wereld van Brom) – januari 2012

Genre: Fantasy
1 IJzer uit steen Anaid Haen
2 De Parade van Mevrouw Gries en haar Grijpvogel Ronald Aardema
3 Mabon Cathinca van Sprundel
4 De laatste jacht van de bomenjager Django Mathijsen
5 Ulfger Karlien van Houtte
6 Het rode gevest Yorick Eenens
7 Mispoes Marieke Mater
8 Dood en leven Lotte Wildiers
9 De vrouwe en de krijger Peter Adams
10 De oren van de onderwereld Marianne Wijnberg
11 IJsweg Marieke Mater
12 Peter en de steen der waarheid Niels Hofmans
13 De zielendief Gwen Rochat
14 Kinderrover Petra Morsman
15 De laatste reis Floor van Damme
Genre: Horror en Suspense
1 De tijdrechter Django Mathijsen
2 Hartendief Astrid Lecomte
3 Boek van de dood Roxanne Borgman
4 De man en de jongen Sybren Ypma
5 Het hellehuis Joke Adam
6 In naam des Heren Ben Adriaanse
7 De nacht van de zilvervisjes Simone Ooms
Genre: SF
1 Gebeurtenissen op d’Artagnandag Anaid Haen
2 Ruimtetrol Pieter Van de Walle

 

UNLEASH AWARD 2012

Unleash Award “2012”  – Januari 2012
1 De verdromer Django Mathijsen
2 De Inktlezers van Doi Saket Thomas Olde Heuvelt
3 De grootste messenwichelaar Django Mathijsen
4 Bannelingen op Troop Anaid Haen
5 De wonderen der vooruitgang Ben Adriaanse
6 De dood komt op konijnenslippers Chris Hantzen
7 Toekomstig Verleden Tijd Iris Versluis
8 De vleesgeworden Imago Remco Mastenbroek
9 Pinnen in een ongure buurt Ben Adriaanse en Corina Onderstijn
10 De gedichten van Charletta Fred Rabouw
11 Het laatste oordeel Kurt Forel
12 Het pad van de krijger Sander de Leeuw
13 Zwarte Engel Guus Hameleers
14 Voor eeuwig Tom Thys
15 Doodgezwegen Ana•d Haen
16 Scolopendra Sarah de Waard
17 Schreeuwlelijk Victoria van Zee
18 Het pakketje Lilian Veenhof
19 Vanille en dennenaalden Sander de Leeuw
20 Slaaf van de fontein Marieke Frankema
21 Krijgerliefde Joost Uitdehaag
22 Leven 2.0 Serge Harteveld
23 De Afvallige Ninja Luijten
24 De dag waarop ik weer gelukkig was Tom Thys
25 de Cartograaf van het Lot Els Bugter
26 De Orkenknipper Raf De Bie
27 Ontwaken Clement Roorda
28 Haaien Zijn Kleurenblind Pieter Van de Walle
29 De jongen die een man wilde worden Stephen Vroom
30 Schemering Jannie de Zeeuw
31 Rouwende weduwe Femke Dekker
32 Magros« meestermolen Fred Rabouw
33 Allemaal beestjes Hubert Landmeter
34 Eindeloos Mirjam van Velzen-Barendsen
35 Shogi Hay van den Munckhof
36 Door de liefde van een kraai Eowen Valk
37 11.11 Cocky van Dijk
38 De ongelovigen Melissa Bielsma
39 Kron de Krankzinnige Gerard van der Helm
40 Yllnith Birgit Berg
41 De sluierdrager Cathinca van Sprundel
42 De bok voor de Poort Alex van Hoogstraten
43 Amnesia Lesley Vandeputte
44 De verlichte springer Peter Adams
45 Iomane’s verzoekingen Peter Scheefhals
46 De kentering van een koninkrijk Astrid Lecomte
47 De wraak van Lilith Astrid Lecomte
48 Zombies op bestelling Michiel Geurtse
49 Gemini August M. Steeghs
50 Gwelloen en Macharijs Rianne Werring
51 In de duisternis Chantal van Elden
52 De Ketpepers Ineke van de Braak
53 De Jacht Roel Stalpers
54 Kind van de Toekomst Gaby Raaijmakers
55 Nog December Rianne Werring
56 De Jacht Teunis Laverman
57 De derde deelnemer Emerson Blok
58 De Droomloper Tjitske Sijbrandij
59 Het Contract Maite Donker-Eikelenboom
60 Als ze niet weggaan Hubert Landmeter
61 Verraad en heers Gerard van der Helm
62 De Herinnering Raf De Bie
63 De Rode Strat Peter Scheefhals
64 Mijn lieve groene Sebastian Karlien Van Houtte
65 Vervloekt Joris van Leeuwen
66 De wraak van keizerin Nebuan Annita Deen
67 Levende aarde Fred van der Meulen
68 Het lot van de zon Ferry van der Schans
69 De verloren soldaat Jan Wessels
70 Sleutel Marieke Mater
71 Flitsend wit Marieke Mater
72 Voor Moeder Adriaan van Garde
73 De opdracht Emerson Blok
74 mysadretiredoldneighbour.com Michael Van Eyken
75 De smid en de magi‘rs Yorick Eenens
76 Het zwart stenen hart Ingrid Hoogendoorn
77 Stof Laura van Bergen

 

Unleash Award 2011

10de Pure Fantasy Themawedstrijd – Oververhit – januari 2011

Genre: Fantasy
1 De Verleiding Birgit Berg
2 Lekkend vuur Anaid Haen
3 Zengen Corina Onderstijn
4 De Goede, de Slechte en de Lelijke Sven de Keijser
5 Drank en Godenspelen Marieke Frankema
6 Verhitte woorden Ingrid Buijs
7 Over kaneel en goud Sander de Leeuw
8 Winter Pieter Van de Walle
9 Spelen met vuur Luuk Olde Boerrigter
Genre: Horror en Suspense
1 Brand meester Esther Veldstra
2 Vuurhoedster Karlien van Houtte
3 Levenslucht Victoria van Zee
4 De Matador Yarrid Dhooge
Genre: SF
1 Dexters laatste vlucht Django Mathijsen
2 Het Vuurschip Immanuel Geesing
3 Warmtekleum Sander de Leeuw

 

UNLEASH AWARD 2011

Unleash Award “2011”  – Januari 2011
1 De weg der eerzucht Patrick Brannigan
2 Levenslang Bianca Mastenbroek
3 Op ons kunt u bouwen Jack Schlimazlnik
4 De man in de zwarte kledij Anthony Holslag
5 De rituelen van Isobel Eva Laiste
6 De talentbom Boukje Balder
7 Vlerken der gerechtigheid Cocky van Dijk
8 Ylena«s keuze Fred Rabouw
9 Vrijhaven Sven De Keyser
10 Eostre’s keuze (ingezonden als: Essen of sparren) Fred Rabouw
11 Reiziger Pieter van de Walle
12 Het Trouwkleed Esther Veldstra
13 De duivel is een vrouw Hubert Landmeter
14 Astronaut Pieter van de Walle
15 Hoe Jack D. Dowland mijn leven heeft veranderd Freek de Bruin
16 Wolven op de weg Jack Schlimazlnik
17 De engel van Atlantis Rosalinde van Mansum
18 De man van 6000 Mark Boukje Balder
19 Verloren werkelijkheid Anne Witberg
20 Tijdloos Saskia P. van Oostenrijk
21 Broodje Aap Rene Leijtens
22 De Grote Dood Bart Plouvier
23 Er was eens een moord Hubert Landmeter
24 Het speelkleed Bob Novak
25 De naakte man Jan Pronk
26 Naar de hel en terug Mark Laurence
27 Een leven, oneindig Martijn Kregting
28 De beklaagden Kurt Forel
29 Kamille en klaprozen Guus Hameleers
30 De kerstridder Joost Uitdehaag
31 Geblaf in de nacht Ben Adriaanse
32 De dag zonder Dood Marieke Frankema
33 Verona Tim Lommerse
34 Voor bloed en vaderland Bianca Mastenbroek
35 Duizend bloemen Adinda Volkers
36 Halloween Tom Thys
37 Riviergodin Jannie de Zeeuw
38 Zielenleed Luuk Olde Boerrigter
39 Verstopt Tom Thys
40 Allegro con brio Yarrid Dhooghe
41 Jazzy Belle Esther Veldstra
42 De Verbroken Cirkel Iris Versluis
43 Dief van de nacht Sven De Keyser
44 Vuurkracht Cathinca van Sprundel
45 Schaduw Stˇphanie de Geus
46 Het ding onder Woodhick Lodge Adriaan van Garde
47 De Magi‘r, De Dood en De Duivel Iris van der Hulst
48 Veren en verhalen Immanuel Geesing
49 Geluk bij een ongeluk Adriaan van Garde
50 De Poorten van Asmeda Liselotte Schoevaart
51 Kusje. Over. Jan Karel de Wolff
52 Tussen geest en spook Pen Stewart
53 De Voorzienigheidsdefarail Lex Moen
54 Als Boom en mens Sander de Leeuw
55 Nieuw Utrecht Daan van Loon
56 Post Marc de Lobie
57 Hondenweer Leen Raats
58 Zoete Thee Karlien van Houtte
59 De Bezieling Nabij Iris Versluis
60 Tijd voor Verandering Lonneke Mous
61 Gelijkgestemde Zielen Jasmien Verstricht
62 Door de aardappelkelder Tim Lommerse
63 Na de dood geen rust Marc de Lobie
64 Inferno op zee Ciska Baar
65 Op de top van de berg Bart Plouvier
66 Dochter van de Dood Linda Poppe
67 Reztic Sander de Leeuw
68 Dode Katten Corina Onderstijn
69 Een engel op de brandstapel Iris van der Hulst
70 CCTV, model 2020 Rene Leijtens
71 Geluidsloos Merel van den Hooven
72 Een nieuw begin Astrid Lecomte
73 Matsino’s Moed Mirjam Sprenger
74 De drogisterij Stephen Vroom
75 De Verkenning van het paradijs Sterre Vonk
76 Roos Jasmien Verstricht
77 de uitwisseling Mari‘tte ter Borg
78 Wollukman Sonja Schakelaar
79 Het is koud in Bokassaville Gerard A. van de Schootbrugge
80 Amateurkok Bob Novak
81 Dorian Tony de Haan
82 Sleutels Irene Doorenbos
83 De weg naar de wolken Raf De Bie
84 William en de grijze draak Syl van der Maat
85 een Fantas(y)tisch schoolkamp Marileen Vergouwen
86 Psst Annelies Proost
87 De Fossiele Openbaring Karin Vrielink
88 Task Force Lazarus Gwendolynn Kamps en Hanneke van Hout
89 Bedrog Joris van Leeuwen
90 De kleine zeemeermin Yuting Wu
91 Een wereld zonder kunst Yuting Wu

 

11de Pure Fantasy Themawedstrijd – (6 plaatjes) – april 2011

Genre: Fantasy
1 De doublettes Anaid Haen
2 Uit de kunst Esther Veldstra
3 Het foute puzzelstuk Sharmila Madhvani
4 Het werk van een gevallen cupida Sander de Leeuw
5 Voor een dubbeltje geboren Jack Schlimazlnik
6 Ridderspoor Nadia De Vriendt
7 Te mooi om waar te zijn Marieke Frankema
8 Leegte Michiel Commandeur
9 Studenten van de schaduw Renˇ van Dijk
10 Genezen Esther Steenvoorden
11 Laatste daad Elianne de Nooij
12 Wraak, bloed en esdoorn Yorick Eenens
13 Elvenkoningin Carola Kalden
14 Zielenboog Renske Dijk
15 Zwarte Gery De Keyser
Genre: Horror en Suspense
1 Dooie thee met koekjes Marieke Frankema
2 Keuzes Roos Poppelaars
3 Beauty in blik Jack Schlimazlnik
4 Verliefd op een droom Tom Thys
5 Twee dinosauri‘rs Soren Danni
6 De kelder Alexander Sloot
7 Het helderziende oog Django Mathijsen
8 Corvus Corone Eny T. Weaver
9 De geur van sterven Chantal van Elden
10 De vangkooi Stephen Vroom
11 Vogels voeren Carla de Jong
12 Tussen de stamppotten Stiny Huizing
13 Kom binnen Stella Bergsma
Genre: SF
1 De grote museumroof Django Mathijsen
2 Space Ken en het geheim van de astronauten Pieter Van de Walle
Waar is haar ruimtepak? Fred Rabouw
4 Het elfde huis Jolies Heij
5 Een vredelievend volk Alex de Jong
6 Als de kanaries zingen Raf De Bie
7 Gerechtigheid Sander de Leeuw
8 Hij die Zaff zegt Immanuel Geesing
9 Voor een paar zoutkorrels meer Mariette ter Borg
10 Onderzoek van exoplaneet Claudia Hilgers
11 Het gesprek Hilko Timmer
12 Honds Boukje Balder
13 Incognito Sander Muller

 

12de Pure Fantasy Themawedstrijd – De Dood – juli 2011

Genre: Fantasy
1 Dood Inc. Anaid Haen
2 Azuleman en de aapgeesten Pieter Van de Walle
3 Een vervloeking te ver Iris Versluis
4 Fortuna Hubert Landmeter
5 God hebbe zijn ziel Ben Adriaanse
6 De Wens van een Engel Immanuel Geesing
7 Plus of keer Saskia van Oostenrijk
8 De klaagzang van de zee Marianne Wijtsma
9 Gezichtloos Sander de Leeuw
10 Ambtenaren van de dood Chantal van Elden
11 De laatste ruiter Yorick Eenens
12 Derwin de Experimanti‘r Peter Scheefhals
13 Tranen van de witte wolf Marianne Wijtsma
Genre: Horror en Suspense
1 Perpetuum mobile Anne Witberg
2 De dood van de gebetene Django Mathijsen
3 Eendjes in de sneeuw Soren Danni
4 Momentopname Hubert Landmeter
5 Volle maan Tom Thys
6 Memento moriÉ Birgit Berg
7 Geen sterk begin Jan Pronk
8 Danse Macabre Willy de Vries-Kuijken
9 Met Open Ogen Anneke de Waard
Genre: SF
1 Gekken grijzen Anaid Haen
2 Onlevend Sander de Leeuw
3 Het verzoek van meneer Mango Corina Onderstijn
4 De Premiedoder Django Mathijsen

 

13de Pure Fantasy Themawedstrijd – Ongeluk en Bijgeloof – oktober 2011

Genre: Fantasy
1 Bad karma Corina Onderstijn
2 Blauwe ogen en een ree Fred Rabouw
3 Pechhand Piet en de gelukkoorts Django Mathijsen
4 De zwarte kat en de baksteen Ben Adriaanse
5 Het kaartspel Christel Vogels
6 Het juweel van Typanthe Peter Scheefhals
7 Trekullat, amuletten en spiegels Caroline Staelens
8 Vrijdag de dertiende Heyta Melssen
Genre: Horror en Suspense
1 Ik geloof niet in jou Django Mathijsen
2 Limbo Pieter Van de Walle
3 Overkill Bert Jaspers
4 Gewaarschuwd man Koen Vlaeminck
5 De dwaas de gek en de zombie Raf De Bie
6 Gebroken ziel Soren d’Anni
7 Heuvelland Yorick Eenens
Genre: SF
1 Wanneer de euclipius bloeit Sander de Leeuw
2 In de Zwarte Libelle Marieke Frankema
3 De Wajang golek Alex van Hoogstraten

Unleash Award 2010

6de Pure Fantasy Thema – Bloed – januari 2010

Genre: Fantasy
1 Migiro de halfbloed Patrick Brannigan
2 Meesterwerk Bianca Mastenbroek
3 Onder de gevallen engel Marieke Frankema
3 Resultaten behaald in het verleden Jack Schlimazlnik
5 Bloedmagie Roy van den Houdt
6 Een bloedstollende nacht Nikki Onderwater
7 Een huwelijk Gery de Keyser
Genre: Horror en Suspense
1 Bloed arremoede Anaid Haen
2 Het bloed kruipt Alex de Jong
3 Oog voor schoonheid Jaap Boekestein
4 Bosduivels Hay van den Munckhof
5 Zoet bloed Tanja van Zoeren
Genre: SF
1 Bloedeloos Remco Deelstra
2 Ritueel Cocky van Dijk
3 Dood! Dood! Iedereen moet dood! Dirk Bontes

 

7de Pure Fantasy Thema – Steampunk – april 2010

Genre: Fantasy
1 De wonderbaarlijke orkmobiel Mark Laurence
2 Verstopt Pieter Koolwijk
3 De pan is machtiger dan het zwaard Patrick Brannigan
3 Onheil in de haven Victoria van Zee
5 De muze Marieke Frankema
6 De Wolkenjager C. A. van der Weg
7 Belofte Dave Huygen
Genre: Horror en Suspense
1 Mechna Dell’artre Cathinca van Sprundel
2 Waar is Dolf? Fred Rabouw
3 Nummer vijf Cocky van Dijk
4 De Klokken van Decordia Pieter Van de Walle
5 Mina Milenec, voor mijn lief Astrid Lecomte
Genre: SF
1 Een ontmoeting in de trein Fred Rabouw
2 Meijers verschiller Dirk Bontes
3 Stoomtijd Fred van der Meulen
4 Yuno’s Meesterwerk Tom Thys
5 Traan weerkaatsing Marin Onderwater
6 AVE II Maaike Wagenaar

 

8ste Pure Fantasy Themawedstrijd – Deal – juli 2010

Genre: Fantasy
1 Het gouden ei Victoria van Zee
2 Alles wat je maar kunt wensen Immanuel Geesing
3 Balans Marieke Frankema
4 Eeuwige glimlach Renee van de Lest
4 Cerberus Sander de Leeuw
6 De Heldenhandelaar Minke de Wit
Genre: Horror en Suspense
1 Hart voor de zaak Victoria van Zee
2 Tweedehandsje Marieke Frankema
3 Snuisterijen Jannie de Zeeuw
4 Comfort Bank Mijre Gidet
5 Een eigen huis Lars Valke
Genre: SF
1 Verkoop de wereld aetherreclame! Jack Schlimazlnik
2 Ulankaran Hay van den Munckhof
3 Kindjes kopen Karlien Van Houtte
3 De man die tijd had Pieter Van de Walle
5 Alle tijd van de wereld Immanuel Geesing

 

9de Pure Fantasy Themawedstrijd – Ondersteboven – oktober 2010

Genre: Fantasy
1 Ivoren Toren Sven de Keijser
2 Verborgen kracht Iris Versluis
3 Ros/Ridder Immanuel Geesing
4 Topsy turvy Sander de Leeuw
5 De Kus van Fatum Marieke Frankema
Koningsgambiet Fred van der Meulen
Met beide benen op de grond Sonja Schakelaar
8 De laatsten zullen de eersten zijn Victoria van Zee
9 Wondersteboven Roy van den Houdt
10 De vleertoren Inge van Engeland
11 Omgekeerd Hans de Fauw
Genre: Horror en Suspense
1 Een contract voor Ginello Fred Rabouw
2 Niets beter dan een tragisch verleden Cathinca van Sprundel
3 Opa’s barones Fred Rabouw
4 The Upside Down Pieter Koolwijk
5 Ouroboros Pieter Van de Walle
6 3773516 Marieke Frankema
7 Picasso heeft de late dienst ?
8 Kliniek ondersteboven Peter Peek
9 Goedemorgen meneer de directeur… Agnes van den Muijsenberg
10 Het kwaad gekeerd? Ingrid Hoogendoorn
Genre: SF
1 Vonken van Vuur en Verlangen Immanuel Geesing
2 De erfenis Sven de Keijser
3 De wereldverbeteraar Pieter Van de Walle
4 De nieuwe wereld Jannie de Zeeuw

Unleash Award 2009

2de Pure Fantasy Thema – Barbaren – januari 2009

Genre: Fantasy
1 Amura’s val Hay van den Munckhof
2 Twee tegen een Fred Rabouw
2 Een nieuw koninkrijk Bianca Mastenbroek
4 Een priester is voor aaseters goed te pruimen Alex de Jong
5 Een geschikt lot Cocky van Dijk
6 Een stelletje barbaren Milla van der Have
7 Cultuurbarbaar Esther Veldstra
8 De barbaar van Nidor Marieke Frankema
9 Bloedbroeders Milla van der Have
10 Hoe lang nog? Amber ten Brink
11 Blauwe vlinder Jolien Augustyns
Genre: Horror en Suspense
1 In het maanlicht Fred Rabouw
2 Gevangen Sharmila Madhvani
3 De bruid Marcel Klein
4 De jongen en de vlinder Hannah Moesker
5 Gevonden J. H. Stolk
5 Rode sneeuw Jolien Augustyns
Genre: SF
1 Contact Bianca Mastenbroek

 

3de Pure Fantasy Themawedstrijd – Reizen – april 2009

Genre: Fantasy
1 Naar Netrea’s graal Fred Rabouw
2 De trip Pieter Koolwijk (*)
3 Jornick Sabrewee’s ongelooflijke reis. Marieke Frankema
4 Het einde van de reis Sharmila Madhvani
5 Reis door haar stof Eva Knibbe
6 De rijksdag van Worms Ad Lodewijk
6 Veer Wineke de Haan
6 De prijs Hay van den Munckhof
9 De onverwachte reis Hannah Moesker
10 Retourtje hemel Eugene Ammann
11 Flamenco van het leven Peggy
12 Bangkok blues S. Pennings
13 Behouden vaart Wim Oudesluijs
Genre: Horror en Suspense
1 De woestijnroos van Waridi Patrick Brannigan
2 Weg binnendoor Marieke Frankema
3 Schaduw Ursula Jager
4 Helse halte Hans de Fauw
5 Sta op en wandel Marcel Klein
6 Schijn en Wezen John Humblet
7 Een bizarre ontvoering Stiny Huizing-Huizing
8 Nachtwandeling Hay van den Munckhof
9 Schimmenjacht Manfred den Boer
Genre: SF
1 Ferk gaat op reis Anaïd Haen
2 De vlucht Cocky van Dijk
3 Het nieuwe Jeruzalem M. Klein
4 De laatste dag van de mens Lora Van den Eynden

 

4de Pure Fantasy Themawedstrijd – Adembenemend – juli 2009

Genre: Fantasy
1 Adembenemend Fred Rabouw
2 Avondstrand Pieter Koolwijk (*)
3 De imitator Marieke Frankema
4 Verstikkend heet Yvonne Kersten
5 GŸnther S. Karl van Heijster
6 Adembenemend Anne de Vries
7 Cyberdelia Tom Thys
8 Een nieuwe wereld Erika Happaerts
8 De tempel van de watergodin J.S. Engelander
10 Nobel Martine Feteris
11 Radio-omroep Gry De Keyser
12 Adembenemend levensverhaal Hiltje Bosma
12 Even afkoelen I. Helsen
14 Barbecue Anika van der Veen
Genre: Horror en Suspense
1 De ogen van Marie Antoinette Lennart Johansson
2 Deathuslan Marieke Frankema
3 Stilte Stephanie de Geus
4 Wortels Gijs
5 De snorder Dennis Nanninga
Genre: SF
1 Luchtsluis 13-A Jan van Gorkum
2 Federatie van de Nacht Arjan van den Berg
3 Een gedachte-experiment Evert Heyrman
4 2084 Willi Fraikin
4 Dynamo Rik Klaver

 

5de Pure Fantasy Themawedstrijd – Vijf – oktober 2009

Genre: Fantasy
1 De vijfde magier Marieke Frankema
2 De vijfde wachter Hay van den Munckhof
3 Vijver des levens Roy van den Houdt
3 De Biermusketiers Cocky van Dijk
5 Tranen van de Ochtendzon Pieter Van de Walle
6 3:00 AM Gery De Keyser
Genre: Horror en Suspense
1 De Vijf Vinger Blues Django Mathijsen
2 Jazz in 5_4 Esther Veldstra
3 De Vijf Ringen Janneke de Ronde
4 Nummer zeventien Pieter Koolwijk
5 Vijf bezoekers om middernacht Adriaan van Garde
6 Vijf maal is scheepsrecht Sander Verhoeven
7 Zelfmoord in kamer vijfenvijftig Jan Karel de Wolff
8 Bloedvlinders Pieter Van de Walle
9 Hartsvanger Rick Hof
9 De vijf nachten Sanne Mijnheere
Genre: SF
1 Flanel Anaid Haen
2 De vijfde man Fred Rabouw
3 Merreneth Marieke Frankema
4 Loodgieters van de vijfde dimensie Django Mathijsen
5 Pentakel Andreas Wauters
6 Storing op 7,83 Hertz Hans

 

UNLEASH AWARD 2010

Top 15
1 Wraak op het spoor Ana•d Haen
2 Een erfgenaam voor Carniki Fred Rabouw
3 Zima W. J. Maryson
4 Stroming Fred van der Meulen
5 De held van Kotterdijk Django Mathijsen
6 Het Laatste Offer Bianca Mastenbroek
7 Zielenstrijd Pieter Koolwijk
8 De duizendentweede nacht Hubert Landmeter
9 Top verkoper Jan Karel de Wolff
10 Zoete zotte zomerliefde Jaap Boekestein
11 Het ware einde van Crom Auke Pols
12 Zwarte Romantiek Piety de Jong
13 Hartendief Cocky van Dijk
14 Wil je nog een hapje, schat? Dirk Bontes
15 Uesha en Diamant Joost Uitdehaag
Genre: Fantasy en SF – 69 deelnemers
16 Bran van Alman’or Patrick Brannigan (Okke de Jong)
17 Een vervloekte Viking Patrick Brannigan (Okke de Jong)
18 Een andere bril Kurt Forel
19 Antichroon Kurt Forel
20 Zarathuster en de struikrover Jeroen Verhoog
21 De wraak van een vader Anne Witberg
21 Levenslicht Bianca Mastenbroek
23 De nakomelingen van de vijfde rots Django Mathijsen
24 Totila en de tovenaar Jeroen Verhoog
25 Oudtantes profetie Marlies Vaz Nunes
26 Droomval Marieke Frankema
27 Verkaast is mijn bloed Dirk Bontes
28 Nieuw leven, oude wereld Rik van Woerkum
29 “FM” Hubert Landmeter
30 Proeve van Bekwaamheid Harald Timmer
31 De Bloedwraak Astrid Lecomte
32 Adonis Alexandra Brouwer
33 Echte mannen Adriaan van Garde
33 De tuinen van Farouk Peter Peek
35 Terug Patrick Kerkhof
36 Doofpot Pieter Koolwijk
37 TundiĠs Lotgevallen Fred Rabouw
38 Diva in nood Jack Schlimazlnik
38 Bloedoffer op Rubens Adriaan van Garde
40 Daliaanland, het ideale vakantieland e.a. vertellingen Michiel Geurtse
41 Incirrina Victoria van Zee
42 Teddy Evelijn Lingers
43 Gewist Cocky van Dijk
44 Roze ballonnen Michiel Geurtse
45 Wolbachia Bart Braun
46 Merin en de Duinelfen Annita Deen
47 De blunder van Seraj Cindy Baars
48 Een buitenaards geschenk Tom Thys
49 Monddood Adinda Volkers
50 Een betere mensheid Martijn Lindeboom
51 De tuin der Lusten Ard Walburg
52 Het bloed van Amoron Marieke Frankema
53 LazarroĠs Verklaring (vernietigen aub) Olga Ponjee
53 Bronstein Lesley Adriaansz
55 Een gebed van vuur en water Gerard van den Akker
56 Het verbond Simon Prins
57 De race Rob Segeren
58 Waar komen de Zwarte Pieten vandaan? Nettie Kuijer
49 Het verhaal van een huis Irene Doorenbos
60 De ouwe Mossels Iris Savelkous
61 Hoe heet dat Elwin Monteiro
62 De illusie van de ervaring Erika Happaerts
63 Re•ncarnatie Erik van Esterik
64 Kip Patrick Kerkhof
65 Verzet Runa Svetlikova
66 Gevallen engel Sander de Leeuw
67 Karma Mark van Passel
68 Writers Blok Tanja van Zoeren
69 Siberdina, De Herovering Clara Schoelitsz
70 De neergang van Andu‘s I.M. Bastings
71 Dagboek van chaos Johan van der Waa
72 Gebroken Vleugels Nikki Onderwater
73 Catastrofe Anis Haidar
74 Zo veranderlijk als het weer Jannie de Zeeuw
Genre: Horror en Suspense – 28 deelnemers
16 Cruisecontrol Clement Roorda
17 Bloedbroeders Hay van den Munckhof
18 De kunstenaar Claude Bolle
19 De Scheur Sonja Schakelaar
20 De laatste kamer Frank Norbert Rieter
21 Tot in Eeuwigheid Sarah de Waard
22 Terra Incognita Tom Thys
23 De jacht in Ellington Woods Lennart Johansson
24 Het nachtverhaal Corrie Eelkema
25 Arbeid adelt Bob Novak
26 Heimelijk Karlien Van Houtte
27 Eindbestemming Anke van der Meer
28 Held Diederik Eekhout
29 Het Trappenhuis Marc de Lobie
30 Stemmen Sander Verhoeven
31 De storm Marc de Lobie
32 Een helpende hand Remco Deelstra
33 Een vervloekt leven Evelijn E.H. Lingers
34 Om de stilte te verdrijven RenŽe van de Lest
35 Honger Melissa Bielsma-Schaaij
36 De hand in de pot vinden Bob Novak
37 DŽjˆ vu Anis Haidar
38 De Toverman Nadia Ouanhar

Unleash Award 2008

4de UNLEASH AWARD – voorjaar 2008

Genre: Fantasy en SF
1 Robotnormen, robotwaarden en de Turkse tortel Django Mathijsen
2 Drakenschubben en magie Fred Rabouw
3 Bedankt voor de lift Fred Rabouw
4 Het blijft toch je dochter Django Mathijsen
5 Spiegelbeeld Bianca Mastenbroek
6 De Chevrix Joost Uitdehaag
7 Blauw renaissance Rianne Werring
8 De dinges die terugbewoog Dirk Bontes
9 Stalker Bavo Dhooge
10 De Drakenfluisteraar Anne Witberg
10 Visitorius Kees Kuijper
12 De drakenkus Ciska Buisman
13 Omslag Maarten Bergman
14 Zcirks Irene Doorenbos
15 Een moordverhaal Anaïd Haen
15 Drakenpest Zoë Blok
17 Meer Hay van den Munckhof
18 Brothers in arms Petra Morsman-Stolk
18 Wisselkind Cocky van Dijk
20 De held die weigerde Lisa Dupuy
21 Engelenvleugels en Horentjes Zoë Blok
22 Elfen Christina Blokhuis
23 Merdon en de pompoen Tudor Schleurholts
24 Aromar en het oog van de draak Anita Acda

 

Genre: Horror en Suspense
1 Isabella’s nachtelijke toccata’s Jean-Paul Colin
2 Perencider voor dr. Arthur Beasley Jean-Paul Colin
3 De hospita Wilko van der Ploeg
4 Duivelse onschuld Ciska Buisman
5 Een zaak van leven of dood Rianne Lampers
6 De Leuvense monsterkoffer Dirk Bontes
7 Samenloop van omstandigheden rond een boom Marlies Winnepenninckx
8 Stilte Stéphanie de Geus
9 De laars Bavo De Cooman
10 De uitdrijving. Kees Kuijper
11 Waar ideeën vandaan komen Tim van ‘t Hul
12 In bed Johan van de Velde
13 Van het graf naar het hart Marcel R. Roeleveld
14 Voorlopig geen wiskunde Marcel R. Roeleveld
15 The hunting Alexander Oppenberg
16 Verraad Cocky van Dijk
17 Sequel: de gedaanteverwisseling Bavo Dhooge
18 Vissen Frank van den Sigtenhorst

 

1ste Pure Fantasy Themawedstrijd Kerst 2008

Genre: Fantasy
1 Sneeuw Mijntje van Paridon
2 Een fijn en gelukkig Lichtfeest Bianca Mastenbroek
3 Kerstverplichting Pieter Koolwijk (*)
3 Dwaling Sarah Sloot
5 Tussen Lilian Veenhof
6 Vrolijk… Kerstmis Michiel Geurtse
7 Een zwarte kerst Fred Rabouw
8 Maryam Eug¸ne Ammann
8 Een ander kerstverhaal Ramona Verachtert
10 De geboorte van Kerstmis Xander Kemps
11 Mijn verjaardag Kees Brandsen
11 Sfeerredster Kiki De Boeck
13 Als eikels meloenen zouden zijn… Jan van Dijk
Genre: Horror en Suspense
1 Kindeke bij nachte Bianca Mastenbroek
2 De Winterzon Joris van Schilt
3 De december deceptie Martijn Hildebrandt
4 Kerstgas Rob Defresne

 

Genre: SF
1 Kerst ver weg Fred Rabouw
2 Schoner dan de dagen Mark Laurence

 

Unleash Award 2009 (Winter 2008)

Top 12
1 Onder invloed Pieter Koolwijk (Nevynn Rey)
2 Duistere rozen Bianca Mastenbroek
2 Voor mijn kleine beschermengel Anne Witberg
2 Wolven Jeroen Verhoog
5 Kleine halve bol van sereniteit Fred van der Meulen
6 Terugkeer Erik van Esterik
7 Drakenvlees Hubert Landmeter
8 Tar Hay van den Munckhof
9 De finale revisie Django Mathijsen
10 Springers Hubert Landmeter
11 Verborgen zwaard Patrick Brannigan (Okke de Jong)
12 Ruisen van de wind Rik van Woerkum
Genre: Horror en Suspense – nr 7 en verder
7 Terug naar Emma Liesbeth Bliek
8 Gillend gek Bianca Mastenbroek
9 Camping avondrood Peter Peek
10 Schaduwzijde Karlien van Houtte
11 De eik en het meisje Fred Rabouw
12 Haat ontkiemd Saskia Appel
13 Vampier Tim Lommerse
14 De doden leven weer Martin Halbersma
15 23 Rik van Woerkum
16 Deja-vu Stijn Cuypers
17 De gestolen auto Peter Peek
18 Schaduw Ardennen Astrid Lecombte
19 Het ei van Uiloendoe Tudor Schleurholts
20 Weerwolfmoord Linda Radwan
21 Het teken Marlies Winnepennickx
22 Verborgen ingrepen Michel Wyn
Genre: Fantasy en SF – nr 7 en verder
7 De laatste proef Hay van den Munckhof
7 Stevelines honger Django Mathijsen
9 Het juweel…? Dirk Bontes
9 Vleermuiskracht Thirza van Damme
11 Dodopastei Marlies Winnepennickx
12 De dood van… Joost Uitdehaag
13 Terugreis met de Vulcanus Fred Rabouw
14 Mistflarden Pieter Koolwijk (Nevynn Rey)
15 De val van verschijning Anaid Haen
16 Kohana Mathijs Hulster
17 Schaduwmuziek Hannah Boeijkens
18 Uit steen gehouwen Cocky van Dijk
19 Mira, Mara, Mera Iris Savelkous
20 Kikkers kussen Marieke Frankema
21 De aankomst Misjah van Driel
22 Zonzoekers Jean-Marie Minne
23 Eadre Renee van de Lest & Dirk Bontes
24 Vrije val Wout Jut
25 Aan gene zijde Tim Lommerse
26 De blauwe nap Irene Doorenbos
27 Sorto Vincent Woonijk
28 Misvormde moraal Andreas Wouters
29 Een donker kampvuur Lisa Dupuy

Unleash Award 2007

2de UNLEASH AWARD

Genre: Fantasy en SF
1 Op de grens van leven Harald Timmer
2 Wolvengehuil onder kernfusielicht Krel
3 Monsters uit Kinderverhalen Fred Rabouw
4 Het voortbestaan van een volk Martijn Lindeboom
5 De uitverkorene Sven de Keyser
6 Na de crash Rianne Lampers
7 De rode heks Fred Rabouw
8 De oorlog van Lilian Landers Nina Pirotte-Oeghoede
9 Het pariapact Martijn Lindeboom
10 Blauwe draak Sven de Keyser
10 Diamantendood Bianca Mastenbroek
12 Brandende pijn Marieke Nijkamp
13 Sterrenvanger Lotte Oers
14 Droompoort Anne Witberg
15 Gods gruwelijke creatie Benny Wouters
15 Wirwar Kimberley Ouwerkerk
17 Een geest uit het verleden Stephanie de Geus
18 Avondgloed Jeroen Admiraal
18 Zilvernimf Bianca Mastenbroek
20 De vrouwe Robert Stokkel
21 Droomdief Karlien van Houtte
22 Verzoening Kimberley Ouwerkerk
23 De Jacht Ben Buitendijk
24 De Erfenis Wout en Miriam Jut
24 Lied van een gevallen engel Michelle Assmann
26 Zonnebloemen Rik van Woerkum
27 De Proef Gerard vd Akker
28 Het Knopenvrouwtje Roos Stokkel
29 Yri Rianne Mulder
30 Een drieluik rond middernacht Michiel Geurtse
31 Het Witte Veld Karin Rozeboom
32 Heet ijs Raoul Meuldijk
33 De mysterieuze zestien ender Ciska Buisman
34 De man op papier Michiel Geurtse
35 De Gele Planeet Frido Bijl
36 IR Kanker Lars Valke
37 De tijger en de draak Lotte Wiegeraad
38 De godin en haar miniatuur Merel Kester
39 Het begin der tijden Merel Kester
40 Schaduwwereld Ria van der Bend
41 op eigen houtje Mark Iske
42 Moment van ontwaken Rick van der Eijk
43 De Z-mannen Marcel Voo

 

Genre: Horror en Suspense
1 Bloemenspreuk Saskia Appel
2 Vluchtig diner in de pozzi Jean-Paul Colin
3 Achter de deur Anko van der Woude
4 Grijp die kans (80 euro) Marcel Roeleveld
5 Diepte en duisternis Jolanda Hazelhoff
6 Het huis op de heuvel Marlies Winnepenninckx
7 Het riool Robert Stokkel
8 1001 nachten Sabina Roubos
9 Modus Operandi Tisa Pescar
10 Vinex Marcel Roeleveld
11 Thuiskomst Joris van Leeuwen
12 De blauwe stip Tisa Pescar
13 De komst van de dokter Jean-Paul Colin
14 Mijn tante Catharina Irene Doorenbos
15 Gedwongen verkoop Anko van der Woude
16 Eten! Nienke van der Wildt
17 De ree in de koplampen Jolanda Hazelhoff
18 Ondergang Rianne Mulder
19 De laatste dans Mariska Snijders
20 Zilveren Kogel Rick van der Eijk
21 Spiegelbeeld Joris van Leeuwen
22 Strandwandeling Lars Valke

 

3de UNLEASH AWARD

Genre: Horror en Suspense
1 Achtervolging door Siberie Fred Rabouw
2 Het rariteitenkabinet Jean-Paul Colin
3 Zoet is de wraak Thirza van Damme
4 Verloren Rik van Woerkum
5 Muziek verzacht de zeden Marlies Winnepenninckx
6 Fondo Bert Keurentjes
7 Dinsdag Titia Plantinga
8 Spinnentijd Rianne Lampers
9 Brief uit het verleden Joris van Leeuwen
10 De Schaduw Joris van Leeuwen
11 Donkere Tijden Rik van Woerkum
12 De bekentenis Gaetane Catanzaro
13 De grafschenners Gaetane Catanzaro
14 De onderhuidse boom van .. Manuel van den Fonteyne
Genre: Fantasy en SF
1 Schone slaapster symfonie Django Mathijsen
2 Dodenplaats Sven de Keyser
3 De witte stad Bianca Mastenbroek
4 Drakenbloed Sven de Keyser
5 Meng een deel goddelijke macht en een… Fred Rabouw
6 Schuld en aflossing Anne Witberg
7 Nacht van slangen en demonen Martijn Lindeboom
8 De Karma kamer Clemens van Brunschot
9 Vuurbloem Thirza van Damme
10 Zorja’s keuze Martijn Lindeboom
11 Tweestrijd in tijdnevels Django Mathijsen
12 Dochter van Bianca Mastenbroek
13 Tamars reis door Memoria I. Savelkouls
14 Geest van de Schorpioen Hay van den Munckhof
15 De Coree Irene Doorenbos
16 Bloedende ziel Emma Marshall
17 Graancirkel Paul Dentz
18 Vakantie in stijl Chris Vroomen
19 Ronde mist Hans de Fauw
20 Een koninklijk herberggevecht Mathijs Hulster

 

 

Unleash Award 2006

Derde wedstrijd PureFantasy
1 De Grote Treinroof Fred Rabouw
2 De Risico’s van het Vak Martijn Lindeboom
3 Brolloc’s Vraag Harald Timmer
4 Ze staan erop… Harald Timmer
4 …en tijd Fred Rabouw
6 Glanzend Metaal Martijn Lindeboom
7 Aan het einde van de regenboog Thirza van Damme en Michiel Geurtse
8 Midnight Blues Rik van Woerkum
9 De maggiër Henri de Coq Dirk Bontes
10 Vergeving Wout Jut
11 De entiteit Mark Laurence
11 Snijdt je handen niet aan scherven Adinda Volkers
13 Verlichte geesten Marieke Nijkamp
13 Nummer Elf-B Rik van Woerkum
15 Geen weg terug Michiel Geurts en Thirza van Damme
15 ToneelgroepPluk Taco van der Zant
17 Ecco park Miriam
17 Wolfsklauw Maartje van Abeelen
19 Chafa: lijnen in Shurat-Nuďr Dirk Bontes
19 De roeper Minke Arts
21 Love Song Lars Valke
21 Het beloofde land Doolmans
23 De redding van Dantondas Minke Arts
23 Spiniekuul en de schaduw Irene Doorenbos
25 Ongetiteld Lars Valke

 

1STE UNLEASH AWARD

Genre: Horror en Suspense
1 De liefde van een hond Anko van der Woude
2 Het teken van de Fomore Karlien v Houtte
3 Lieve Woordjes Fred Rabouw
3 Verdorven gedachten Alex de Jong
5 Ik ben niet gek Karlien v Houtte
6 Een ongebruikelijke begrafenis Jean-Paul Colin
7 Voor het overhalen van de trekker Marcel Roeleveld
8 Na sluitingstijd Marcel Roeleveld
9 Jachtseizoen Anko van der Woude
10 Appugnare Crudus Chrissy van der Haven
11 De courgette Roos Stokkel
12 De verpleegster met de zwarte krullen Peter Peek
13 Strakke Huid Martijn Lindeboom
14 Als liefde komt na het sterven Benny Wouters
15 De teloorgang van humaniteit Benny Wouters
16 Kruispunt van wegen Rik van Woerkum
17 De Sleutel Rik van Woerkum
18 De boombrief Shanti de Haas
19 Gerechtigheid Joris van Leeuwen
20 Hemelse muziek Miranda van der Velden
21 Blauwe ogen Roos Stokkel
22 De nachtkinderen Gaėtane Catanzaro.
23 Terschelling Martiene Schot
24 Kinderwens Lars Valke
25 Heimwee Martiene Schot
26 Hemels Haven Steven Wouters

 

Genre: Fantasy en SF
1 Valstrik in Aikiriane Alex de Jong
2 Hongerig als de wolf Sven de Keyser
3 Groeistuipen Wout Jut
4 Jorian en zijn vrijheid Irene Doorenbos
5 Diamanten en Ijs Fred Rabouw
6 Zee van liefde Sven de Keyser
7 Aarden wal versterkt met staken Harald Timmer
8 Maia Juliėtte van den Hil
9 Nieuwsgierigheid kent geen tijd Saskia Appel
10 777 Bianca Mastenbroek
11 De penetratie van Venus Rokus vd Dool
12 Vertroebeld Spiegelbeeld Juliėtte van den Hil
13 Keuzes Wout Jut
14 Achter de groene bergen Peter Peek
15 Buikpijn Monique Dorst
16 Moeder voor de wetenschap Saskia Appel
17 Teken van kracht Adinda Volkers
18 Lykantropie Nienke van der Wildt
19 Het aanbod Lody Verbeek
20 Dromenvanger Esther van Zessen
21 Het Beloofde Land Rokus vd Dool
22 Roze dolk Lars Valke
23 Prisma van de Darq Steven Wouters

 

 

Unleash Award 2005

Suspense Story wedstrijd 2: voorjaar 2005
1  De Blauwe Maan Nicolet Steemers
2  Koetsen en Limousines Marcel Robin Roeleveld
3  Er is een kamer vrij Frank van der Meijden
4  De Gevangene Anko van der Woude
5  Eeuwige liefde Anko van der Woude
6  Wenselijk Leander Rowan
7  Middel & Lijn John Brosens
8  Vlammen en Pijn Karlien van Houtte
9  Schokkend Karlien van Houtte
10  Nobelprijsmateriaal Saskia Appel
11  De zwarte kaart Marcel Robin Roeleveld
12  Het experiment Rob
13  Belfamor Steven Wouters
14  Ik schrijf voor mezelf Frank van der Meijden
15  De Tekenaar John Toxopeus
16  Horrortime Roekoe Duivensteen
17  Waanzin Bart van Schelstraete
18  Paleis van de Geest Sjoerd de Boer
19  De eeuwige strijd Sjoerd de Boer
20  Ravengoud Luna Duende
21  Sprookje Maartje van Abeelen
22  Gekweekt Steven Wouters
23  De Kirstonovic lijn Giel Jan Ottens
24  Eet smakelijk! Hendrielle de Groot
25  De Mummie uit het verleden Hendrielle de Groot
26  Vakantie kater Helen Grives

 

Suspense Story wedstrijd 3: najaar 2005
1  Een politieagent vormt geen gevaar  Saskia Appel
2  Dood land  Adinda Volkers
3  De reddende engel  Adinda Volkers
4  Wildgroei  Eva Vos
5  Heksenpad  Brigitte van Perlo
6  De afspraak  Nicolet Steemers
7  Zicht op geboortedorp  Harald Timmer
8  Het huis van de levenden  Carolijn Jansen
9  Tussen leven en dood  Maartje van Abeelen
10  De engel van San Michele  Karlien van Houtte
11  De derde richting  Marcel Robin Roeleveld
12  Fenimore’s terugkeer  Christophe Vermaele
13  Het einde van de wereld  Karlien van Houtte
14  Slechts een fragment  Diana van der Pluijm
15  De jachtcirkel  Wouter van Ballegooijen
16  Trap  Anko van der Woude
17  Wakker  Peter Peek
18  Verloren ziel  Sven de Keijser
19  Van Herewijcks Stigma  Benny Wouters
20  Korte vakantie  Harald Timmer
21  De gevleugelde beul  Renske Lindeman
22  Dodelijk verlangen  Alex de Jong
23  Hier wonen monsters  Sven de Keijser
24  De solaire belastingdienst  Rokus van den Dool
25  Warm water  Peter Peek
26  De houdbaarheidsdatum van geluk  Marcel Robin Roeleveld
27  Heorot  Benny Wouters
28  De mist  Joris van Leeuwen
29  Treinreis  Joris van Leeuwen
30  Fel als de duisternis  Mariska Overdam
Eerste wedstrijd PureFantasy
1 Warjono en de wallevis Sarah de Waard en Cindy Baars
2 Bitterzoet water Auke Pols
3 Uit het hart van de storm Claudia van Arkel
4 In het rijk der dromen Claudia van Arkel
5 Vluchtheuvel Adinda Volkers
6 Droomgevangene Michiel Geurtse
7 Anne en Everard Liesbeth Bliek
8 Magipu Nico Meijer
9 Silven Mariska Snijders
10 De roep van de eenhoorn Adinda Volkers
11 Myriath Irene Doorenbos
Nachtwens Thomas Olde Heuvelt
Regenboogwereld Maartje van Abeelen
14 Geluk bij een ongeluk Matthijs van Dorp
De schaduw van de koning Nico Meijer
Een spelletje schaak Marieke Nijkamp
17 De strijd van Vega John de Man
Wisselen Martijn Lindeboom
Het koperen zwijn Marcel R. Roeleveld
20 Bevriezingsverschijnselen Anko van der Woude
Het welkomstgeschenk Auke Pols
Overname Martijn Lindeboom
23 Zachte heelmeesters Rob Ramaker
Kraaien Rob Ramaker en Kimberly Ouwerkerk
De verlossing John Toxopeus
26 De ontmoeting Rinus Bogers
Drakenrijder Matthijs van Dorp
Grim Kimberly Ouwerkerk
29 Graancirkels Marleen Schmitz
De Monnik Fons Bleijendaal
Jongejuffrouw Milba Balings Marleen Schmitz

 

Tweede wedstrijd PureFantasy
1 Strandvakantie Harald Timmer
2 Van het zwaard en het ploegijzer Martijn Lindeboom
3 Eindpunt CS Marcel Roeleveld
4 Het boek van de magiër Marieke Nijkamp
4 Het spel David Stoks
6 Horror in 3D Marcel Roeleveld
7 De profetie Harald Timmer
8 Hersenschim Anko van der Woude
9 Zwarte vreemdeling Maartje van Abeelen
10 Mijn ouderlijk huis Taco van der Zant
11 De mijnklauw Benny Wouters
Folkerts spel Mirjam Sprenger
De opvolger Marieke Nijkamp
14 Schatgraven Mirjam Sprenger
Geheugenverlies Miriam Theijsmeijer en Marinus Beerendonk
Tot op de bodem Maartje van Abeelen
17 De wetten van Mugh Marinus Beerendonk
Een heerlijke maaltijd Sebastiaan Nijland
Het versje Kimberly Ouwerkerk
20 Thuiskomst Lars Valke
De laatste weerwolf Matthijs van Dorp
Geluksweek Janneke Dijksman
23 Het nieuwsgierige wezentje Mariska Bekker
De burcht van Badriah Karlien Van Houtte
De ceremonie Irene Doorenbos
26 Vlammende dromen Matthijs van Dorp

Unleash Award 2004

 

De derde Santoriaanse Opdracht
1 het land waar morgen niet bestaat David Stoks
2 Elfjes uit Ierland Thirza van Damme
3 Likales Dekatrondol… Gerard van den Akker
4 windwevers Lucinde Bongers
5 De vereeuwiging Kimberly Ouwerkerk
6 Uitgezet Gerard van den Akker
7 De pijl Thomas Buysens
8 Magisch taboe Peter Motte
9 het ei DonQuichote
10 Het laatste koningsbloed Yukiko Pesik
11 De duisternis verdreven Peter Motte
11 mevrouw Smid DonQuichote
12 Over muziek en goede spijzen Marieke Nijkamp
13 een sprankje licht in de duisternis Ziburan
14 De reis Thamion
15 CWE Rob Ramaker
16 Bij de gratie van de draak Marieke Nijkamp
17 Cisal’s redding Rob Ramaker
18 Jerl JoMa
19 de kus des doods Manila
20 van binnen en van buiten Fimbrethil
21 op de vlucht… Maglor Grubb
De vierde Santoriaanse Opdracht
1 Dieven in de nacht Marieke Nijkamp
2 De Glazen Kooi Alex de Jong
3 Zijdevingers en Rapeleer Liesbeth Bliek
4 En Clufier en Baglier. Michiel Geurtse
5 Paartijd Karin Erkens
6 Heilig water Sjoerd Vosse
7 Uit de gratie Thirza van Damme
8 Schaduw (spreken is.) Tiamat
9 Het is (niet) allemaal goud Rob Ramaker
10 In hetzelfde schuitje David Stoks
11 Het geheim van Eden Kevin Walker
12 Proeve der volwassenheid Bloom
13 Vergelding Astrid Lecomte
14 Eens een dief Olaf Nijssen
15 Zijn Ulzi Kimberly Ouwerkerk
16 Geketend Strider
17 Onastis/de maccori’s Jildert
18 Hamerslag en doodskreet Chaman
19 Midzomerfeest in Brummel Irene Doorenbos
20 De onvoltooide weg Delea
21 De tombe der onsterfelijkheid Lawrence
22 Verheugt u in de vrijheid Maglor Grubb
23 Over slim en sluw Athildūr
24 Als je je broer niet. Gwyndolium Aretha
25 De onbekende grootmoeder Koen

 

Suspense Story wedstrijd 1: 2004
1 Boete Anko van der Woude
2 Gehoorzaamheidstraining Anko van der Woude
3 Vlucht 586 Stefan Koning
4 Monsterlijk Diana van der Pluijm
5 De Buit Peter Peek
6 Hitlijst Marcel Gommans
7 Afscheidsgehakt Marcel Robin Roeleveld
8 De Lifster Jesca
9 Het Elastiekjescomplot Judith Dormans & Bregtje Groenendijk
10 Splijter Marcel Robin Roeleveld
11 Stella’s Biecht Rik van Schaik
12 Het Licht van Bornrif Rik van Schaik
13 Ook de stad is schuldig Mart Fenebrae
14 Slaap zoet Ted Timmerman
15 Queeste Xesu
16 De ring, het meisje en de traan Jeroen van den Berg
17 De magie van fotografie Sterre
18 Nevel Jeroen van den Berg
19 De Waarheid Dominique
20 Zwarte sporen aan deze kant… Tim Pijnenburg
21 Het oog in de deur Hans de Fauw
22 De hereniging Kitana
23 The King Kika Volaille
24 De gedoemden Silent Tears
25 Miscorade ?
26 Oorverdovend stil Mark Bast
27 Kindertrauma Kika Volaille
28 Het Tussenwezen Xesu
29 Het bezoek ?
30 Zonder een droom Farahilde Wolgraszijndochter
31 Het mysterie Kadé
32 Nooit vergeten tranen Anouk Hardy
33 De appeleter Rosa Meijer
34 De ontdekking van de zwaardmeester Musketier
35 IJsdienaar Farahilde Wolgraszijndochter

Unleash Award 2003

 

De eerste Santoriaanse Opdracht
1 Dramatiek Leander de Goede
2 De wachter in de schatkamer Jaap Boekestein
3 Verradersbloed Christien Boomsma
4 De lafaard en de dood Natalie Koch
5 Het Orakel Alex de Jong
6 De demon en de dwerg Peter Motte

 

De tweede Santoriaanse Opdracht
1 Hoe Cyrel haar dief ving Jaap Boekestein
2 Zeeman op de fles Natalie Koch
3 De zoeker Christien Boomsma
4 Hoe elegant het gouden licht de bloemen streelt Thomas Buysens
5 Twee-eenheid Thirza van Damme
6 De gelofte Peter Motte
7 De Vloek Alex de Jong
8 Wraak Yukiko Pesik
9 Jade Marieke Nijkamp
10 Paars Zand Sanne de Ruiter
11 Nieuwe winkel Gerard van den Akker
12 Ontsnapping bij zonsopgang DeGVR
13 Heks! Archangel
14 Stilte na de storm Andra
15 Gevangene van het verleden Christien Boomsma
16 Deus ex machina Ziburan
17 Het lot van de gevangene JoMa
18 Verraad van een bondgenoot Manila
19 Tears of the dragon Ilweranta Aranel
20 De aanval GANut