Uitslag Waterloper 2022

Einduitslag Titel Auteur
1 Voor geen gat te vangen Anaïd Haen
2 De legende van Latigo  Barton Django Mathijsen
3 Het is wat het is Brenda Hingstman
4 IJsprinses Mike Jansen en Laura Scheepers
5 (Niet)alle verhalen zijn liefdesverhalen Wendy Torenvliet-Meijs
6 Steenwisselaar Heleen van den Hooven
7 Uitgehakt Anaïd Haen
8 Enji’s zegening Kelly van der Laan
9 Koppoters woorden Anaïd Haen en Django Mathijsen
10 Koning der leugens Anaïd Haen en Django Mathijsen
11 Met speeksel, elastiek en plakband Anaïd Haen en Django Mathijsen
12 Augmented Leviathan Willemijn Schillings
13 Gestorven sterfelijkheid Django Mathijsen
14 Alta Margot Eppink
14 De vrouw in de TV Akky Akkermans
15 Een stad zonder steen Dorien Brugman
16 Missie WIL-86 Peter Peek
17 Goudmarmer Joseph Roelands
18 Oog in oog Natascha van Limpt
19 Deimos Maarten Schoonhoven
20 Het ruimtestation in de bergen Arlieke van Remmerden
21 De keuze Jeroen de Rooij
22 Over de kling Antoni  Dol
23 De muizen van het Catshuis Eline Fransen
24 Wat ons is gegeven Charles van Wettum
25 De horizon Thomas Nolet
26 Fluistersteen Heleen van den Hooven
27 Egotrip Bianca Schepel
28 Vuile oorlog Mervuntikc
28 Spaanse corona Laura Scheepers
29 De beelden van San Pedra Sabrina Ockeloen
30 Botte Billy’s benige band Renko Rodenburg en Jes Wedemeijer
31 De vijfde wens Wim Slierendregt
32 Parelmoeren glans An Alyze
33 Het ongetemde beest Margot Eppink
0 Mijn land rekent op mij Prietpraterval
0 Incubus Aad de Winter
0 Leven op de UNS Leviathan Thomas Poldervaart
0 Waarheid of waanzin Thomas Poldervaart
0 De duivel die we kiezen Thomas Poldervaart
0 Tess en de waterslang Arno Olislagers
0 DiaNA ontrafeld Inge de Vries
0 Zaailingen Jeroen de Leeuw
0 De wraak van de garnaal Robin Rozendal
0 Uit water en beenderen Bella Stone
0 Vlieg op Ellen Leppers
0 Steen van bloed Natasja Chedalal en Margot van den Bergen
0 De dood, het skelet en de geliefden Gaby Raaijmakers
0 Het spookpaard Francesca van Reek
0 Een eenentwingste eeuws raadsel Mike Jansen
0 Muizenstad Laura Scheepers
0 Mater Nihil Mike Jansen

SFAN Award 1972

SFAN Award 1972 – deelnemende verhalen
Er waren 40 inzendingen
1. Jouw liefde is geen stenen bloem – Thijs van Ebbenhorst-Tengbergen
2. Een kwestie van instinkt – Eddy C. Bertin
3. De volgende soort – Manuel van Loggem
Radiohoofd – Kathinka Lannoy
De zendeling – Walter Willaert
De acteur – Walter Verstappen
Herbeginnen – Albert van Hoeck
Megaton – Leopold Denis
Overige verhalen en plaatsingen zijn niet bekend
Uitslag:
1. Jouw liefde is geen stenen bloem – Thijs van Ebbenhorst-Tengbergen
2. Een kwestie van instinkt – Eddy C. Bertin
3. De volgende soort – Manuel van Loggem

SFAN Award 1973

SFAN Award 1973 – deelnemende verhalen

35 inzendingen (iets minder dan 1972)

top 12

Spleen – Wilfried Hendrickx
Midas Masaal – Julien Raasveld
Autodiagnose – Johan Van Stappen
Seinen uit het komende – Fernand Lambrecht
There’s no business like Space-busines – Walter Willaert
Yesterday – Ef Leonard
Het huis met de vele deuren – Thijs van Ebbenhorst-Tengbergen
De therapie – Herwig Verleyen
Tanx – Yves Vandezande
De Knutselaar – Patrick MEdart
Absalom of de Initiatie – Eduard van Onckelen
Het Blauwe Wandelpad en de dampen – Dirk Blockeel

Overige onbekend

Uitslag:

1e prijs: SPLEEN door Wilfried Hendrickx
2e prijs: MIDAS MASAAL door Julien Raasveld
3e prijs: AUTODIAGNOSE door Johan Van Stappen
4e prijs: SEINEN UIT HET KOMENDE door Fernand Lambrecht

SFAN Award 1970

SFAN Award 1970 – deelnemende verhalen

Er deden 10 verhalen mee in 1970

Van de Boeman – Paul van Herck
Kwota rood Vier – Paul van Herck
Apocalyps – Willy van der Haegen
Het universum van het – Julien C. Raasveld
De gedachteneter – Eddy C. Bertin
De stad – Eddy C. Bertin
Tijdstorm – Eddy C. Bertin
Een geval van hysterobotica – Rudolf Scheffer
Voorzitters Nachtegaal – Robert Smets
Sport en Cultuur – A.S.Dikker

Uitslag:

1ste prijs: TIJDSTORM door Eddy C. Bertin
2de prijs: KWOTA ROOD VIER door Paul Van Herck
2de prijs: EEN GEVAL VAN HYSTEROBOTICA door Rudolf Scheffer
2de prijs: HET UNIVERSUM VAN HET door Julien C. Raasveld

SFAN Award 1970-1976

1970

1ste prijs: TIJDSTORM door Eddy C. Bertin
2de prijs: KWOTA ROOD VIER door Paul Van Herck
2de prijs: EEN GEVAL VAN HYSTEROBOTICA door Rudolf Scheffer
2de prijs: HET UNIVERSUM VAN HET door Julien C. Raasveld

 

1971

1ste prijs : DIDUS INEPTUS, DODO BIRD door Robert Smets

 

1972

1ste prijs : JOUW LIEFDE IS GEEN STENEN BLOEM door Thijs van Ebbenhorst-Tengbergen
2de prijs : EEN KWESTIE VAN INSTINKT door Eddy C. Bertin
3e prijs : DE VOLGENDE SOORT door Manuel Van Loggem

1973

1e prijs : SPLEEN door Wilfried Hendrickx
2e prijs : MIDAS MASAAL door Julien Raasveld
3e prijs : AUTODIAGNOSE door Johan Van Stappen

1974

1e prijs : WANDELEND ROND KENNEDY door Bob Van Laerhoven
2e prijs : BREINTASTERS door Manuel Van Loggem
3e prijs : ALLEDAG door Walter Willaert

1975

1e prijs : NIET TOEGEKEND
2e prijs : DE WALKABOUTER door Jef Maes
3e prijs : HET SPIJT ME, ZEI DE AGENT door Frank Roger

1976

1e prijs : NIET TOEGEKEND
2e prijs : HARTELIJK, HARTELIJK WELKOM door Louise Overbeek-Breij

1977

Onbekend

1978 – Benelux Award & King Kong Award
(Mike: in 1978 werd een wedstrijd georganiseerd door SFAN/NCSF en Rob Vooren, waarin zo te zien dezelfde verhalen beoordeeld werden. Dit resulteerde in twee verschillende uitslagen. (zie voor de KKA uitslag hier.)

Benelux Award (door SFAN/NCSF)

1e prijs : ONTMOETING HALFWEG door Eddy C. Bertin
2e prijs : KUS DE NOVA’S, HELIUMDANSER door Thijs van Ebbenhorst-Tengbergen
3e prijs : WOONEXPERIMENT door Wim Burkunk

King Kong Award (door Rob Vooren)

1e prijs : MONUMENT door Wim Burkunk
2e prijs : WOONEXPERIMENT door Wim Burkunk
3e prijs : VOOR EN NA DE EMOTIEBAAN door Peter Cuijpers

Uitslag Harland Awards 2021

 

 

Plaatsing Titel verhaal Auteur
1 Parterretrap Gerthein Boersma
2 Spiegeltijd Jan van Gorkum
3 Tijd verandert alles Marius van Bruggen
4 Daar ligt Dondergat Rene van Dijk
5 Opgejaagd Anouk Slaats
6 Niet zijn zoon Vanessa Gerrits
7 Coriolanen Heleen van den Hoven
8 Huidoffer Abram Hertroys
9 Zoete wraak Margriet du Maine
10 De bruid van de djinn Jessica Jansen
11 Ruiming Renee Lemaire
12 Xantippe Rijco van Egdom
13 De geluksdag van Timothy Garland Siep Hendriks
14 To be or not to be? Minke van Dinter
15 Tegenstand Laura Scheepers
16 Terug naar Eden Stephanie Paak
17 Als de stilte zingt Renske van Eekelen
18 Zeezeilrace Marielja de Geus
19 As tot as Laurens Wittevronghel
20 De ogen van Zulma Mariëlle Verdijk
21 Het Eigen Oordeel Martin Stellinga
22 Wereldvrede Tom Luttikhuis
23 De vrouw in de tv Akky Akkermans
24 De groene zone Gert-Jan van den Bemd
25 Stad der Lusten Stephanie Biesheuvel
26 De noot A C Kooreman
27 Vinkenslag Marleen Sluydts
28 Biohacker Robert Tetteroo en Sarah Angenent
29 Robin de Vries Sanna Beenhakker
30 Gouden Vrouw Ben Buitendijk
31 Bostrom Michael Kaptein
32 Doris Pagilia Roxanne Borgman
33 Confrontatie Anja Stoop
34 Examentraining Anouk Slaats
35 Blauwe Giften Renske Gommer en Koos Tervooren
36 Carneool Heleen van den Hooven
37 Dot matrix Ben Adriaanse
38 Fabelplaats Mariëlle Douma
39 Regressie Mark de Boer
40 Tralies van Sterrenlicht Pam Hage
41 Ararat Christian Deterink
42 Het meisje dat verdween in de nacht Jolien De Pauw
43 Littekens Rik van Woerkum
44 Zwarte jacht Renske Gommer
45 Nevelkinderen André Van Butsel
46 Begin van het einde Dorien Brugman
47 De zwanendans Margareth Hol
48 Zwart bloed en een gebroken glas Amber Christen
49 De schildersprinkhaan Gijs Verhoeven
50 Knoflookpers Rijco van Egdom
51 Zomerkind Dennis Barten
52 Muzikaal intermezzo Ellen van Erdewijk
53 Wodka Swaan Levy Janssen
54 Cirkel Judith Poels
55 De immu Luc Timmers
56 De godmachine Mike Jansen
57 De cirkel is rond G.A. Hattem
58 Voor- en achteruitgang Pim De Noues
59 Zonder Zijwieltjes Oscar Peeze Binkhorst
60 Een paar minuten maar Chris Hoksbergen
61 Lucy Benjamin van Schothorst
62 Nacht van de heksuilen Sander de Leeuw
63 Poef Levent Kocabas
64 De slechtste dag ooit Christian Deterink
65 De vloek van Joeri Gagarin Laila Kee
66 Het regent vogels Tessa Guijt
67 De handen van Manhattan Tom Luttikhuis
69 Energiek Wonen Rudolph Dylan
70 In gedachten verzonken Chris Hoksbergen
71 De Fluitspeler Katja van Meurs
72 Tien minuten Lilian Verhoef
73 Bevrijding Christa Blokhuis
74 Het spoor bijster Dorien Brugman
75 Zwaar bewolkt Ben Adriaanse
76 Symbiose Joseph Roelands
77 Klavertje Twee Ria van Montfort
78 De Vuurtorenwachter van Landsende Roen Lommelen
79 De zwarte engel Arie Elsenaar
80 Jij weet wie ik ben Patrick Berkhof
81 Tot scherven geblazen Marieke Frankema
82 Sacrament van Boete en Verzoening Mitchell Gordon
83 EEG Inés Beuker
84 Onweerlegbaar bewijs Dick van Zijderveld
85 Suikerspin Addy Polet
86 De theologie van alles Sander Boekenoogen
87 Ego en Echo Ilse van der Hout
88 De rode knop… An Vermeren
89 Dromenvangers Thomas Nolet
90 De zwarte kubus Erik Jan Tillema
91 Het dodenpad Miranda Schuit
92 Ayla Karlijn Renzenbrink
93 Gelach in de duisternis Charlotte Kleingeld
94 De boom der kennis Michael Kaptein
95 De grot Ellen Kusters
96 Echt waar!!! Ralph Dassen
97 Liefde of Macht Thomas Peters
98 Drinkgelag En Wat Daaronder Zit Soumya Shyam
99 De moeder met de duizend harten Arie Elsenaar
100 Geestesoog Stefan van Hulten
101 Gemarkeerd Roxanne Borgman
102 In stukjes Koen Gubbels
103 Wij, de goden Andreas Mensert
104 De laatste dagen van het lichaam IC Vorstenbosch
105 De geest van het woud Joke Adam
106 Ontwrichtersexamen Marlies Adriaens
107 Het meertje Ilona Posthumus
108 Vlucht Wicher Ponne
109 Het Ishtar Protocol André Van Butsel
110 De korte as Antoni Dol
111 Inbox Zero Chris Kok
112 Moeders mooiste Marcel Fuchs
113 Blinde vlek Reinder Veelinx
114 Dubbelster Elora Sperber
115 De zoektocht naar het vangoor konijn Cécile Dekkers
116 Het feeënvolk Katrijn Verhaeghe
117 Op dun ijs Elora Sperber
118 9.999 Mesa Jajan
119 De overlever Clement Roorda
120 Schmutz Swaan Levy Janssen
121 In de Raat Stefanie Alexandra Mulder
122 De volgende ochtend Noël Sies
123 Dromen hologrammen van Philip K. Dick? P. Steensma
124 46,X? Luc Vos
125 Het Verlangen naar de Rust van Thuis Jaap Boekestein
126 Op een donkere maan Lars de Koning
127 Mootjes Nena Tijsma
128 Nitika Harm Vriend
129 Zielenstrijd Pieter De Coninck
130 Grijs Mireille Oostrom
131 De baan van je leven Rick Vermunt
132 Interdigitalis Philippe Noens
133 De Handlanger van de Duivel Natasja de Kok
134 Tot wederziens Bem-te-vi Maarten H. Bos
135 Roest Chris Kok
136 Tussen schaduw en echo Kelly Dilliën
137 De Laatste Pomp Frank Jacobs
138 De Zwaluw Alexander Colin
139 Ravyns wedergeboorte Thomas Buÿsens
140 Takoet Hanne Lemahieu
141 Van katoen Inge Nienhuis
142 De documentaire Nicole Kloppenburg
143 Pelgrims op de Vlakte Der Duizend Ruimteschepen Jaap Boekestein
144 Tot de dood ons samenbrengt Mitzi Pepers
145 Niet mensenkind Annabel Nauta
146 Offers moeten worden gemaakt Tom Veeren
147 Ruimteschroot Marjo Heijkoop
148 De tuin met zich splitsende paden die allemaal leiden naar de Waardeloze Baai P. Steensma
149 Earth Game Martin de Brouwer
150 Kamerverhuur in sloppenflats Marjo Heijkoop
151 Verborgen Diensten & Schone Slapers Emily Simons
152 In de mist Margot Eppink
153 Grijs bloed Allard Krijger
154 De Laurier Laszlo La Ferrara
155 Het tovenaarsgesticht W.J.Slierendregt
156 Voor ik een moordenaar was Wieland Heymans
157 Haar maagschap Marc Mens
158 Brandend verlangen Allard Krijger
159 Udys Brent Snoeijen
160 De zoon van K Philippe Noens
161 Drie Miljoen Blauwe Vlinders Joachim Heijndermans
162 Het labyrint naar het gouden tijdperk. Annette Schröder
163 Dertig gram haat Alexandra Chaudron
164 De broers in het Tocanbos Leen Bouwen
165 Lichtstad Floris Mansvelt Beck
166 Windjager Heleen van den Hooven
167 De piano Jan van Beek
168 Het kersgeschenk Marlies Adriaens
169 Moloch Amelia Vermeeren
170 Zonder Donker Zijn Er Geen Sterren Kevin Damen
171 Kleine bleke pootlozen Noël Sies
172 Kijk uit vandaag Zahra Ahmadi
173 Genetisch gemanipuleerde toekomst Marlieke Bakker
174 Meneer Eduard Mireille Oostrom
175 Ik ben nog niet van suiker Sander de Leeuw
176 W A L A R H E B Eric Deprez
177 De catacomben van Nebilla Sabrina de Miranda
178 Wat in de berg lag Rob Geukens
179 De vervallen boerderij Sander Haarsma
180 Een vervloekte wolf Zoë Harteman
181 Het Regenkasteel Alain De Kinder
182 Zelfkastijding Mitchell Gordon
183 Tankstation, eerste nacht Rene van Dijk
184 Als een man stalen staven gooit Ksaf Vandeputte
185 De man in het venster Ksaf Vandeputte
186 Vleugels Van Goud Sander Haarsma
187 De schaduw is van ons allemaal Ferry Berges
188 Langzaam worden we vrienden Ferry Berges
gediskwalificeerd Het geval Françoise
gediskwalificeerd Haperende zonnewijzer

Uitslag Waterloper 2021

 

Uitslag editie 2021

 

1 De terminale terminal Anaïd Haen en Django Mathijsen
2 Heathcliffs ronde Wendy Torenvliet-Meijs
3 Yinthes angst Anaïd Haen en Django Mathijsen
4 116 lumen Brenda Hingstman en                          Kelly van der Laan
5 De kracht van duizend zielen Thomas Nolet
6 Hund Mike Jansen
7 De doorbraak Anaïd Haen en Django Mathijsen
8 De bron Mike Jansen
9 2057 Anaïd Haen
10 De held van Dirano Django Mathijsen
11 De novice Miranda Weernink
12 Het water kruipt waar het niet gaan kan Kelly van der Laan en                        Wendy Torenvliet-Meijs
13 Schuld Claudia Lindhout
14 Zeejuwelen op sterk water Heleen van den Hooven
15 De weg naar een nieuwe wereld Eowen Valk
16 Een dag uit het leven van een zoutstrooier Erik van Oosterhout en            Christopher Zweers
17 Het diepteplan Mike Jansen
18 Excursie naar de knekeltempel Eowen Valk
19 Het aardse buiten Antoni Dol
20 Maannachtboek Heleen van den Hooven
21 Nachtwaker op de maan Johanna Lime
22 Tribunaal Mike Jansen en Maarten Luikhoven
23 Strooiveld Peter Peek
24 Tranen van bloed Maarten Schoonhoven
25 Ogen als duister, tanden als staal Peter Eijk
26 Roza’s kikkers Sabrina Ockeloen
27 Er is er een jarig Rick Vermunt
28 Concerto notoria Renko Rodenburg en Jes Wedemijer
29 Hoe dan ook Corina Onderstijn en Brenda Hingstman
29 Wilde jachten Mike Jansen en Laura Scheepers
30 Liefde laat zich niet dwingen Johanna Lime
30 Als botten spreken Laura Scheepers
31 Wanneer Moeder Aarde sterft Johanna Lime
31 De ontdekking van de Neanderthalers van Nerthus Dirk Bontes
31 Soms weet je het gewoon Kelly van der Laan
32 Licht Claudia Lindhout
33 Fossielen harten Scott Cadogan
dis Vreemde dieren onder het dak van de wereld Laura Scheepers
dis Escalatie Ilana Grune

EdgeZero Editie 2019

Publieksuitslag EdgeZero 2019

1ste plaats: Bo Balder – Elvis moet dood (WINNAAR EDGEZERO 2019)
2de plaats: Bart de Wolf – Als ik ‘s avonds in mijn bed lig
3de plaats: Debby Willems – De poort naar het paradijs
4de plaats: Johan Klein Haneveld – Kwantumzelf
4de plaats: Mike Jansen – Lente in de wintertuin
5de plaats: Django Mathijsen – Fietspunk – Het zevende werk van Armsterk
6de plaats: Tais Teng – Kus de Bruid
6de plaats: Kelly van der Laan – Nachtdienst
6de plaats: Joost Uitdehaag – Begeerten van vreemden
10de plaats: Tais Teng en Jaap Boekestein – Kussen onder de dijkbomen en wolkenschepen
11de plaats: Frank Roger – Leesherinneringen
11de plaats: Dirk Bontes – Het spook in het homobos
11de plaats: Eowen Valk – Hovenier gezocht
14de plaats: Jan J.B. Kuipers – Wartna
15de plaats: Adriaan van Garde – Xtreme teleshopping
16de plaats: Django Mathijsen en Anaid Haen – Op zoek naar de poort
17de plaats: Maarten Luikhoven – De vijfde
18de plaats: Jorrit de Klerk – #Blueblob talking
19de plaats: Jaap Boekestein – De mummiehaler van Wynxk
20ste plaats: Paul van Leeuwenkamp – Schoolreisje

 

Juryuitslag EdgeZero Editie 2019

# titel auteur Score #Woorden
1 De poort naar het paradijs Debby Willems 1.79167 4663
1 Lente in de wintertuin Mike Jansen 1.79167 5091
3 zook Mike Jansen 1.77500
4 De blik op oneindig Mike Jansen 1.75833
4 De imperfecte oplossing Mike Jansen 1.75833
4 Unter den Linden Mike Jansen 1.75833
7 De wil van Faerund Mike Jansen 1.75000
7 Door het vuur Mike Jansen 1.75000
9 Fietspunk – Het zevende werk van Armsterk Django Mathijsen 1.73333 9961
10 Elvis Moet Dood Bo Balder 1.72500 4682
11 Humanitarium Mike Jansen 1.70833
12 Kwantumzelf Johan Klein Haneveld 1.70000 3256
13 Kus de bruid Tais Teng 1.67500 2206
13 Paardenbloemen Debby Willems 1.67500
15 De cylinder Mike Jansen 1.66667
15 Vlak voor de zoveelste zondvloed Reinder Veelinx 1.66667 1182
17 Wartna Jan J.B. Kuipers 1.64167 5265
18 Nachtdienst Kelly van der Laan-Willemse 1.63333 4437
19 Op zoek naar de poort Django Mathijsen en Anaid Haen 1.60833 9990
19 Xtreme Teleshopping Adriaan van Garde 1.60833 9906
19 De Oudlanden, 5 verhalen van de Gran Terre Tais Teng 1.60833
22 Leesherinneringen Frank Roger 1.60000 1220
22 Het laatste afscheid Tais Teng 1.60000
24 Begeerten van vreemden Joost Uitdehaag 1.59167 5183
24 De nacht van het universum Mike Jansen 1.59167
26 Grafplaneet Johan Klein Haneveld 1.58333
26 Wraakneming Johan Klein Haneveld 1.58333
28 Bezoeker Frank Roger 1.54167
28 Dunne plaatsen Johan Klein Haneveld 1.54167
28 Kussen onder de dijkbomen en wolkenschepen Tais Teng en Jaap Boekestein 1.54167 8370
31 In Spin Johan Klein Haneveld 1.53333
32 De membranen in je ogen, wapperend als verscheurde spinnenwebben Tais Teng en Jaap Boekestein 1.52500
32 De vijfde Maarten Luikhoven 1.52500 3000
34 Gevallen engel Johan Klein Haneveld 1.51667
34 Mara’s lied Django Mathijsen 1.51667
36 De Mummiehaler van Wynxk Jaap Boekestein 1.50833 4338
36 De nonnen van het halve gezicht Sigrid Lensink-Damen 1.50833 1500
36 Het eind van de nacht Johan Klein Haneveld 1.50833
36 Het spook in het homobos Dirk Bontes 1.50833 1901
36 Litteken Frank Roger 1.50833
41 PassagiersGate6 Frank Roger 1.49167
42 Als een ware held Debby Willems 1.47500
42 De last van je schouders Mike Jansen 1.47500
42 Een moeder van niets Mike Jansen 1.47500
45 Als ik ‘s avonds in mijn bed lig Bart de Wolf 1.45833 75
46 De dwaler Mike Jansen 1.45000
47 Het moeras Johan Klein Haneveld 1.41667
48 #BlueBlobTalking Jorrit de Klerk 1.39167 2775
49 Hovenier gezocht Eowen Valk 1.35833 1462
50 Voor de zorg der kinderen Jaap Boekestein 1.33333
51 Schoolreisje Paul van Leeuwenkamp 1.29167 3893
52 De Jutterstoren Jan J.B. Kuipers 1.20833
53 #### #### #### Teruggetrokken ivm Ganymedes publicatie

Uitslag Waterloper 2019

 

# Titel Auteur(s)
1 Paardenbloemen Debby Willems
2 Op zoek naar de poort Anaid Haen en Django Mathijsen
3 Rozengeur en maneschijn Kelly van der Laan en Brenda Hingstman
4 Vergeten of vergeven Tijs de Jong
5 Fietspunk – het zevende werk van Armsterk Django Mathijsen
6 Een grond voor echtscheiding Tijs de Jong
7 Het andere kind Brenda Hingstman
8 De graveyard orbit Antoni Dol
9 De onschuld, de tover en de held Anaid Haen
10 Nachtdienst Kelly van der Laan
11 De wil van Faerund Mike Jansen
12 De ontaarding van Daniel Older Riekerink Dick van der Bij
13 Wie de hoorn past Anaid Haen en Django Mathijsen
14 Totale verstijving Iris Versluis
15 De poort naar het paradijs Debby Willems
16 Spinsels Anaid Haen
17 De Cylinder Mike Jansen
18 De imperfecte oplossing Mike Jansen
19 De laatste dochter van de maan Jan Sebrechts
20 Maak mij beter Bianca Schepel
21 De duivelse koeien Joanna Lime
22 De fabelachtige erfenis van een legende K.T. Sterling
23 Offerande Resmie Goerdin
24 Partus bij 0.05C Dirk Bontes
25 De kist Olga Ponjee
26 Femke Bos en het verloren kwartje Dirk Bontes
26 Sanne Miranda Weernink
27 Piet Heyn en de pratende hond Joanna Lime
28 Een tweede kans R.H.Hammer
29 Leyla Ricardo Varma
9999 Mara’s lied Django Mathijsen
9999 Hoe een oger de aardmannen hielp Joanna Lime
9999 Incompleet Esther Wagenaar
9999 De schreeuw van de pauw Fabian Horjus
9999 De tijdreiigzer Jan Sebrechts
9999 Het spook in het homobos Dirk Bontes