Uitslag Paul Harland Prijs 2003

Vanwege de dood van Paul Harland in 2003 werd de prijs in dit jaar omgedoopt van Millenniumprijs naar Paul Harland Prijs.

 

1 Vrouwe van Excalibur Jaap Boekestein
2 De lange vlucht Martijn Kregting
3 Achter de muur van duisternis Jaap Boekestein
4 De lantaarndrager Marco Knauff
5 Tunnels Auke Pols
6 De Tranenvanger Liesbeth Bliek
7 Meester van licht en donker Jürgen Snoeren
8 Het offer Erik Raeven
8 Donkere materie Peter Motte
10 Paradijs ondergraven (Django) J.L.A. Mathijsen
11 Wit Licht Anne-Claire Verham
12 Het steenkind Katrien Rutten
13 Uitdijend heelal Mark Bartels
13 Bandors monster (Django) J.L.A. Mathijsen
15 De Tovenaarstoren Alex de Jong
16 Jimmy Hildegard Van Hove
17 Het oog van Tarugyl Natalie Koch
18 Dromelot Mark Bartels
19 Het ritueel Mirjam Gielen
19 De komst van de krau Christien Boomsma
21 Cross road blues Marco Knauff
22 In het zwart van haar ogen Natalie Koch
23 Thialem Yukiko Pesik
24 Onheilige Graal Frank Roger
25 De Rat Jan Visser
26 De grond roert zich Frank van der Meijden
27 Kulain de Voetvechter Wim Stolk
28 Verstummte Musik Wim Stolk
29 Waar een wil is Bianca Mastenbroek
29 De gnorrenhoedster Bart Vlasblom
31 Bijziend Ron Puyn
32 Plompie Marcel Ozymantra
33 Droom zacht Haico Taekema
33 De macht van de Hersendokter Sjoerd Vosse Ward
35 Zij dorstten niet naar water Maike Salet
36 Naar huis Stefan Senden
37 De blik van duizend ogen Marcel Robin Roeleveld
38 Het XaaraX Beeld Coen de Bruijn
39 De boomwaker Christien Boomsma
40 Monk A.C. van der Helm
41 Zoek de zon op Arthur M. Bouma
42 Sterf! Leander A. de Goede
43 Harold Aldersma (1931-1997) Ron Puyn
44 Rhus Valinghor Marcel Robin Roeleveld
45 Beren, Leeuwen en Wolven Cor Oosting
46 Even Afrekenen Tim van ’t Hul
47 De laatste les Bianca Mastenbroek
47 Ra, ra… Michel Langstraat
49 Observatiepost Atlantis Stefan Senden
50 De plant Frank van der Meijden
51 Geluidssnelheid Theo J. Barkel
52 Atiya Noortje Vlutters
53 Een smakelijk hapje Alex de Jong
54 Ancestrale Nacht Jorge Hersschens
55 Orgie Theo J. Barkel
56 De essentie Onno Peerlings
57 Buggar Edith van Burgh
58 In Het Donker Caspar van der Poel
59 De sleutel van Chaymark Angela de Bruyn
60 Plaaggeest Olga Ponjee
61 Cafépraat Rob Mies
62 Vlekken Olga Ponjee
63 Pajaro’s Dochters Harmen Goris
64 Van duivels en engelen Anke De Vrij
65 De proefrit Kristiaan De Wachter
66 Eenrichtingsverkeer PA Lodewijks
67 De Goede Zee Edith van Burgh
68 Een vrije dag PA Lodewijks
69 De Klauwier Pieter Steensma
70 Een nieuwe start Pieter Steensma
71 Sport Gèry De Keyser