Unleash Award 2006

Derde wedstrijd PureFantasy
1 De Grote Treinroof Fred Rabouw
2 De Risico’s van het Vak Martijn Lindeboom
3 Brolloc’s Vraag Harald Timmer
4 Ze staan erop… Harald Timmer
4 …en tijd Fred Rabouw
6 Glanzend Metaal Martijn Lindeboom
7 Aan het einde van de regenboog Thirza van Damme en Michiel Geurtse
8 Midnight Blues Rik van Woerkum
9 De maggiër Henri de Coq Dirk Bontes
10 Vergeving Wout Jut
11 De entiteit Mark Laurence
11 Snijdt je handen niet aan scherven Adinda Volkers
13 Verlichte geesten Marieke Nijkamp
13 Nummer Elf-B Rik van Woerkum
15 Geen weg terug Michiel Geurts en Thirza van Damme
15 ToneelgroepPluk Taco van der Zant
17 Ecco park Miriam
17 Wolfsklauw Maartje van Abeelen
19 Chafa: lijnen in Shurat-Nuďr Dirk Bontes
19 De roeper Minke Arts
21 Love Song Lars Valke
21 Het beloofde land Doolmans
23 De redding van Dantondas Minke Arts
23 Spiniekuul en de schaduw Irene Doorenbos
25 Ongetiteld Lars Valke

 

1STE UNLEASH AWARD

Genre: Horror en Suspense
1 De liefde van een hond Anko van der Woude
2 Het teken van de Fomore Karlien v Houtte
3 Lieve Woordjes Fred Rabouw
3 Verdorven gedachten Alex de Jong
5 Ik ben niet gek Karlien v Houtte
6 Een ongebruikelijke begrafenis Jean-Paul Colin
7 Voor het overhalen van de trekker Marcel Roeleveld
8 Na sluitingstijd Marcel Roeleveld
9 Jachtseizoen Anko van der Woude
10 Appugnare Crudus Chrissy van der Haven
11 De courgette Roos Stokkel
12 De verpleegster met de zwarte krullen Peter Peek
13 Strakke Huid Martijn Lindeboom
14 Als liefde komt na het sterven Benny Wouters
15 De teloorgang van humaniteit Benny Wouters
16 Kruispunt van wegen Rik van Woerkum
17 De Sleutel Rik van Woerkum
18 De boombrief Shanti de Haas
19 Gerechtigheid Joris van Leeuwen
20 Hemelse muziek Miranda van der Velden
21 Blauwe ogen Roos Stokkel
22 De nachtkinderen Gaėtane Catanzaro.
23 Terschelling Martiene Schot
24 Kinderwens Lars Valke
25 Heimwee Martiene Schot
26 Hemels Haven Steven Wouters

 

Genre: Fantasy en SF
1 Valstrik in Aikiriane Alex de Jong
2 Hongerig als de wolf Sven de Keyser
3 Groeistuipen Wout Jut
4 Jorian en zijn vrijheid Irene Doorenbos
5 Diamanten en Ijs Fred Rabouw
6 Zee van liefde Sven de Keyser
7 Aarden wal versterkt met staken Harald Timmer
8 Maia Juliėtte van den Hil
9 Nieuwsgierigheid kent geen tijd Saskia Appel
10 777 Bianca Mastenbroek
11 De penetratie van Venus Rokus vd Dool
12 Vertroebeld Spiegelbeeld Juliėtte van den Hil
13 Keuzes Wout Jut
14 Achter de groene bergen Peter Peek
15 Buikpijn Monique Dorst
16 Moeder voor de wetenschap Saskia Appel
17 Teken van kracht Adinda Volkers
18 Lykantropie Nienke van der Wildt
19 Het aanbod Lody Verbeek
20 Dromenvanger Esther van Zessen
21 Het Beloofde Land Rokus vd Dool
22 Roze dolk Lars Valke
23 Prisma van de Darq Steven Wouters