EdgeZero Editie 2019

Publieksuitslag EdgeZero 2019

1ste plaats: Bo Balder – Elvis moet dood (WINNAAR EDGEZERO 2019)
2de plaats: Bart de Wolf – Als ik ‘s avonds in mijn bed lig
3de plaats: Debby Willems – De poort naar het paradijs
4de plaats: Johan Klein Haneveld – Kwantumzelf
4de plaats: Mike Jansen – Lente in de wintertuin
5de plaats: Django Mathijsen – Fietspunk – Het zevende werk van Armsterk
6de plaats: Tais Teng – Kus de Bruid
6de plaats: Kelly van der Laan – Nachtdienst
6de plaats: Joost Uitdehaag – Begeerten van vreemden
10de plaats: Tais Teng en Jaap Boekestein – Kussen onder de dijkbomen en wolkenschepen
11de plaats: Frank Roger – Leesherinneringen
11de plaats: Dirk Bontes – Het spook in het homobos
11de plaats: Eowen Valk – Hovenier gezocht
14de plaats: Jan J.B. Kuipers – Wartna
15de plaats: Adriaan van Garde – Xtreme teleshopping
16de plaats: Django Mathijsen en Anaid Haen – Op zoek naar de poort
17de plaats: Maarten Luikhoven – De vijfde
18de plaats: Jorrit de Klerk – #Blueblob talking
19de plaats: Jaap Boekestein – De mummiehaler van Wynxk
20ste plaats: Paul van Leeuwenkamp – Schoolreisje

 

Juryuitslag EdgeZero Editie 2019

# titel auteur Score #Woorden
1 De poort naar het paradijs Debby Willems 1.79167 4663
1 Lente in de wintertuin Mike Jansen 1.79167 5091
3 zook Mike Jansen 1.77500
4 De blik op oneindig Mike Jansen 1.75833
4 De imperfecte oplossing Mike Jansen 1.75833
4 Unter den Linden Mike Jansen 1.75833
7 De wil van Faerund Mike Jansen 1.75000
7 Door het vuur Mike Jansen 1.75000
9 Fietspunk – Het zevende werk van Armsterk Django Mathijsen 1.73333 9961
10 Elvis Moet Dood Bo Balder 1.72500 4682
11 Humanitarium Mike Jansen 1.70833
12 Kwantumzelf Johan Klein Haneveld 1.70000 3256
13 Kus de bruid Tais Teng 1.67500 2206
13 Paardenbloemen Debby Willems 1.67500
15 De cylinder Mike Jansen 1.66667
15 Vlak voor de zoveelste zondvloed Reinder Veelinx 1.66667 1182
17 Wartna Jan J.B. Kuipers 1.64167 5265
18 Nachtdienst Kelly van der Laan-Willemse 1.63333 4437
19 Op zoek naar de poort Django Mathijsen en Anaid Haen 1.60833 9990
19 Xtreme Teleshopping Adriaan van Garde 1.60833 9906
19 De Oudlanden, 5 verhalen van de Gran Terre Tais Teng 1.60833
22 Leesherinneringen Frank Roger 1.60000 1220
22 Het laatste afscheid Tais Teng 1.60000
24 Begeerten van vreemden Joost Uitdehaag 1.59167 5183
24 De nacht van het universum Mike Jansen 1.59167
26 Grafplaneet Johan Klein Haneveld 1.58333
26 Wraakneming Johan Klein Haneveld 1.58333
28 Bezoeker Frank Roger 1.54167
28 Dunne plaatsen Johan Klein Haneveld 1.54167
28 Kussen onder de dijkbomen en wolkenschepen Tais Teng en Jaap Boekestein 1.54167 8370
31 In Spin Johan Klein Haneveld 1.53333
32 De membranen in je ogen, wapperend als verscheurde spinnenwebben Tais Teng en Jaap Boekestein 1.52500
32 De vijfde Maarten Luikhoven 1.52500 3000
34 Gevallen engel Johan Klein Haneveld 1.51667
34 Mara’s lied Django Mathijsen 1.51667
36 De Mummiehaler van Wynxk Jaap Boekestein 1.50833 4338
36 De nonnen van het halve gezicht Sigrid Lensink-Damen 1.50833 1500
36 Het eind van de nacht Johan Klein Haneveld 1.50833
36 Het spook in het homobos Dirk Bontes 1.50833 1901
36 Litteken Frank Roger 1.50833
41 PassagiersGate6 Frank Roger 1.49167
42 Als een ware held Debby Willems 1.47500
42 De last van je schouders Mike Jansen 1.47500
42 Een moeder van niets Mike Jansen 1.47500
45 Als ik ‘s avonds in mijn bed lig Bart de Wolf 1.45833 75
46 De dwaler Mike Jansen 1.45000
47 Het moeras Johan Klein Haneveld 1.41667
48 #BlueBlobTalking Jorrit de Klerk 1.39167 2775
49 Hovenier gezocht Eowen Valk 1.35833 1462
50 Voor de zorg der kinderen Jaap Boekestein 1.33333
51 Schoolreisje Paul van Leeuwenkamp 1.29167 3893
52 De Jutterstoren Jan J.B. Kuipers 1.20833
53 #### #### #### Teruggetrokken ivm Ganymedes publicatie

Uitslag Waterloper 2020

Plaats Titel Auteur
1 Herinneringen aan de duisternis Tijs de Jong
2 10 dagen politici plagen Wouter van Gorp
3 Strijd tegen de leefbelasting Eowen Valk
4 Het bloed heiligt de middelen Wendy Torenvliet-Meijs
5 Nederland emigreert Joanna Lime
6 One de liscewilg Debby Willems
7 Tussen hemel en het zand Wouter van Gorp
8 De prinses en de vuile ouwe jucker Anaïd Haen en Django Mathijsen
9 Rode zwammen Joanna Lime
10 De achterblijvers Kelly van der Laan en Brenda Hingstman
11 Spelletjes Debby Willems
12 De geur van orchideeën Kelly van der Laan
13 Vermist Laura Scheepers
14 Danswater Abram Hertroys
15 De magie van het lorgnet Joanna Lime
16 Gestolen leven Iris Versluis
17 Alles voor Beatis Anaïd Haen en Django Mathijsen
18 De grot van krampus Jan Sebrechts
19 #Krampus Brenda Hingstman
20 De verleiding Jorrit de Klerk
21 De kewstie van de stroomvrije vrijdag Miranda Weernink
22 De onwillige opvolger Amriet Soekhial
23 De diamanten eeuw Antoni Dol
24 Zuiver land Claudia Lindhout
25 Tijd voor Amalia Ilana Grune
26 Krampoes Dirk Bontes
27 De beren aan de bomen Dirk van der Bij
27 Pandemie Laura Scheepers
28 De put, de weg en de sterren Mike Jansen
29 Origine Muriel Verhulst
30 De profetie K.T.Sterling
31 Picnic op Gliese Renko Rodenburg en Jes Wedemeijer
32 Aantrekkingskracht Miranda Weernink
33 Ezekiël 1:15 Renko Rodenburg en Jes Wedemeijer
34 Het middelpunt onder de stilte Claudia Lindhout
9999 Buiten klokbereik Renske van Eekelen
9999 De honger van de heks Gaby Raaijmakers
9999 Een minuut voor 12 Kelly van der Laan

Uitslag Harland Awards 2020

De 2020 editie van de Harland Awards kende de volgende uitslag:

 

plaatsing auteur titel verhaal
1 Jeroen de Leeuw Meestal weet ik het meteen
2 Michael Kaptein Het zwarte vierkant van Lesley White
3 Isabelle Plomteux Vuurvlieg
4 Jaap Boekestein Regatta van Duizend Glinsterende Kathedralen
5 Margriet du Maine Maan en Oceaan
6 Joop Put Desautha
7 Annemarie van Es Kabar Angin
8 Charlotte van der Mijn Hotel des Doods
9 Tom Luttikhuis Het onderministerie van het stadsdeel Manhattan
10 Romeo Mazzei Apeiron
11 Jens van Galen Opzettelijk
12 Pam Hage Lichtvanger
13 Heleen van den Hoven De Phouka
14 Joran Simoens Het aanschuiven
15 Antoni Dol Het Tsjerski-experiment
16 Pseudoniem Wormen en ’aarde’
17 Christa Blokhuis RecYcle
18 Sabine Ganzevoort De Hongerige Kruimeldief
19 Kelly van der Laan Zwanenzang
20 Mark Groenen De tuin en de toren
21 Alexander Olbrechts Armen van vuur
22 Lotte Bijl De laatste jongens
23 Grazia Hattem De Race
24 Eelco Rommes Priemgetallen of Julia
25 Heleen van den Hooven Boomwisselaar
26 Rémon Saaltink Memoires van een chef-kok
27 Calijn de Jong Maskerade
28 Janine Geerling De verandering
29 Jorrit de Klerk Wenseneter
30 Dick van der Bij De Polka van het Zure Veen
31 Jeroen van Berckum De vloek van familie Rienties
32 Jacques Povee Botten van engelen
33 Mark Posma Jacht op de toendra
34 Heleen van den Hoven Nevel
35 Maartje Cooijman Het niets
36 Renske de Wolf Onwaarschijnlijk
37 Martin Stellinga Groene Lichten
38 Ria van Montfort Onderaards
39 Jessica Jansen Het Offer Van Een Vreemde
40 Marleen Dolman Onder nul
41 Laila Kee De zoon van de zeegod
42 Igor Znidarsic Een (on)voltooid leven
43 Gerrit Veen Moeder Aarde
44 Joke Adam Trillingen in de lucht
45 Peter Adriaens De tranen van god
46 Ben Buitendijk Knooppunt
47 Pieter Van de Walle Nul punten
48 Arjan van den Haak Het werkstuk
49 Paul van Leeuwenkamp Gesynchroniseerde bezieling
50 Nina Schuts De vloek
51 Corianne Oosterbaan Schaduwen
52 Wendy Torenvliet Hora Est
53 Kirsten Deetman 10000
54 Jesse Bruins Kunstmatige intelligentie
55 Jop van der Meij Twee schaduwen
56 Paul van der Zee Abattoir
57 Renske van Eekelen In nevel
58 Jop van der Meij Zien en voorkomen
59 Michelle Verrijth De platenspeler
60 Ellen Kusters en Kathleen Triest Een nieuw begin
61 Romeo Mazzei Wild
62 Lillian Veenhof De conferentie
63 Andreas Mensert Terug naar af
64 Mariëlle Verdijk Tastzin
65 Esther Veldstra Code groen
66 Jessica Jansen In Retrospect
67 Kevin Damen De Boeman
68 Alexander Olbrechts A.C.N.E.
69 Boris Kennes Kwantum Verstoring
70 Riske de Vries Wortels van Moam
71 Wouter van Gorp GEEN ID
72 Jan Sebrechts Laatste dochter van de maan
73 Tom Luttikhuis De stoelendansman
74 Thomas Peters De consequenties van het verleden
75 Wim Provoost Anemie uit het Oosten
76 Eowen Valk Ons sterrenlicht
77 Wouter Mensink Een groen licht boven Lewinville
78 Mike Jansen De echo van een potentieel
79 Desiree van Osch Klimaatverandering
80 Laura Scheepers Milica en Princip
81 Marjolein Kranenburg Geduld zonder einde
82 Lisanne Stokreef De vreemdeling
83 Ineke van Stempvoort Zielenroerselen
84 Olga Ponjee Level up
85 Mike Jansen Koningin Zeventien
86 Sharon Harthoorn Het staat in de sterren
87 Nicole Kloppenburg Vechters van Naoko
88 Kobe Kennes De Clanheks
89 Bart de Wolf Later als ik groot ben
90 Jan Sebrechts Perses wereld
91 Annemarie van Es Nachtogen
92 Robin Langerak Als een lopend vuurtje
93 Lisa Buijnink L.R. Kairomo
94 Jesse Dijksman Object 1
95 Floris Kleijne De bekentenis van Bob Havers
96 Katrien Verheecke Een uitgevlakt bestaan
97 Martijn Kregting Over wensen en waarheden
98 Michelle Arts Witte tijgers
99 Martine Knoop Verschoppelingen
100 Floris Kleijne Driehoeksfusie
101 Johanna Lime (Marjo Heijkoop) Fantoompijn
102 Maarten Jong Kattenkwaad
103 Alain de Lannoy Het silhouet van de duivel
104 Izzy van der Horst Voor wie de klok luidt
105 Tom Thys De Lelijkheidswedstrijd
106 Rob Geukens Upload
107 Jasper Rebel De rattenvanger
108 Luc Vos Een van ons
109 Esther Musch Het onmogelijke
110 Rieks Veenker Gordelkroost
111 Katja van Meurs Abandon
112 Luc Vos Clocks
113 Debora Degreef Zinkgat
114 Fred van der Meulen Angst is een plaats
115 Patty Goumans-Nieuwenburg en Harrie Storms Afgeleefd
116 Hanne Lemahieu Zelfmoord
117 Pim Lemmens Achter de muur
118 Brent Snoeijen Wolkeloos
119 Sanna Beenhakker Opgaan
120 Jaap Ferwerda De werkelijkheid
121 Eric Lamers De dapperen
122 Sander de Leeuw Dit is een kopie
123 Alexander Colin Hondstrouw
124 Marielja de Geus Janets liefde
125 Jurrit Szarafinski Afgezonderd
126 Elco Kroek Perfecte familie
127 Rick Vermunt Schaduwgevechten
128 Maxim Schalkwijk De man die steen boven mensen plaatst
129 Boris Kennes Parasiet
130 Peter Adriaens Het offer
131 Amber Christen Een kras in het wateroppervlak
132 Christel van Vliet Kapitein Toda de Ribagorça
133 Inge Reich Als ik het me goed herinner
134 Allard Krijger Mijn stank
135 Jasper Boudry Titan n°1
136 David Es De groene steen
137 Norbert de Jong Vijfentwintighonderd dagen
138 Laura Wessels De onontkomelijke hoek
139 Laura Scheepers Volle maan op zee
140 Colinda Bongers Slachtoffer en Gedrocht
141 Dennis Heldens Zwart Bloed
142 Mark Posma De hoofdprijs
143 Sander Bakx Poppenspel
144 Eke Zoll Ex-Spice
145 Katrijn Verhaeghe Peregrijn
146 Floor Teunissen De Dracundecim elfen
147 Kevin Damen Waarom s’Werelds Eenzaamste Walvis Zingt
148 De Coninck Pieter De Keuze
149 Bert Daenen Goede werken
150 Vincent van Zandvoort Koning Kartél
151 Nikki Ootjers De aftelling
152 Nina Schuts Björn en Sally
153 Toon Puttaert Apocalyps
154 Ingrid Leungen Op weg naar jou
155 Arie van der Steen De geschiedenis herhaalt zich
156 Rick Vermunt De bruid
157 Bart de Wolf Toby de vampier
158 WJM Lemmens Bidden wij tot Thor
159 Emil Gulijev Kolonie 33
160 Ronald van Etten Rijk van de geesten
161 Aad van der Klaauw Het is stil
162 Eric Heiser Een studie in origami
163 Lotje Steins Bisschop Goed weekend
164 Marlene Lunter De dochter
165 Ruud Minnee Foxlot
166 Robin Veen Het zuiden
167 Ruud Minnee Jan de Vries is ziek
168 Alain De Kinder Het geval Françoise
169 Colinda Bongers Als god wegkijkt
170 Rick Ardesch Kolkend zand
171 Elly de Heer Verdwenen kinderen
172 Alain De Kinder Robin en Lima
173 Jaap Ferwerda Revolutie
174 Karin Bijl Verkeerde keuzes
gediskwalificeerd Een Stymphalische vlucht
gediskwalificeerd Koel bewaren
gediskwalificeerd Yaela
gediskwalificeerd Dagen van donker licht

 

EdgeZero Editie 2018

Publiekswinnaar:

1ste plaats en winnaar van de Edge.Zero Award 2018 Jasper Polane – Witruimte
2de plaats Anaïd Haen- De heeren van ‘s Gravensande
3de plaats Wouter van Gorp – Voor het ongeluk geboren
4de plaats Tais Teng & Roderick Leeuwenhart – En de horizon ligt zestig miljoen mijlen ver
4de plaats Tais Teng & Jaap Boekestein – Het Spinkrabbenmeisje en de Dijkenfluisteraar
4de plaats Mike Jansen – Het genesis ei
7de plaats Maarten Luikhoven – Je keek naar me…
8ste plaats Django Mathijsen en Anaïd Haen – De opschoner
8ste plaats Joost Uitdehaag – De minnaar van Mevrouw Mellors
10de plaats Tais Teng – EEN HEERLIJKE DAG, met een vloedlijn vol krijsende ondoden en een hemel van sidderend noorderlicht
11de plaats Johan Klein Haneveld – De gele veeg
12de plaats Django Mathijsen – De eindoplossing van het Vetusentiteitenprobleem
13de plaats Debby Willems – Onder de sterrenhemel
14de plaats Jaap Boekestein – Zwaard en de vrouw van de Vijftiende Keizer
14de plaats Robin Langerak – Voordat je gaat slapen
16de plaats Boukje Balder – De kathedraal van radio Kootwijk

 

Juryuitslag:

Plaats #verhaalnr Titel (herkomst) Auteur
1 #008 Het genesis ei (Lovecraft in de Polder 2018) Mike Jansen
2 #014 De Veenman (10de Harland Awards 2018) Mike Jansen
3 #005 In de dans van lichtjaren (Ganymedes 18) Mike Jansen
4 #087 De Heeren van ‘s Gravensande (Lovecraft in de Polder 2018) Anaïd Haen
5 #001 Het Zompistool (Tenenkrommende Vertellingen 2018) Mike Jansen
6 #032 Het Spinkrabbenmeisje en de Dijkenfluisteraar (Orkaanhoeders en Dijkenfluisteraars 2018) Tais Teng en Jaap Boekestein
7 #030 En de horizon ligt zestig miljoen mijlen ver (Ganymedes 18) Tais Teng en Roderick Leeuwenhart
8 #003 De Omega van Eshenak (Wonderwaan) Mike Jansen
9 #006 De brokkelende tanden van de eeuwigheid (Wonderwaan) Mike Jansen
9 #002 De perfecte vrouw (Tenenkrommende vertellingen 2018) Mike Jansen
9 #067 Voor het ongeluk geboren (Harland Awards 2018) Wouter van Gorp
12 #086 De eindoplossing van het vetusentiteitenprobleem (Lovecraft in de polder 2018) Django Mathijsen
13 #065 De minnaar van Mevrouw Mellors (Harland Awards 2018) Joost Uitdehaag
14 #088 De opschoner (Huiveringen 2018) Django Mathijsen en Anaïd Haen
15 #009 Het klein receptenboek van meneer Ho-Hum (Lovecraft in de polder 2018) Mike Jansen
15 #068 Astaro Civil (Harland Awards 2018) Wouter van Gorp
15 #012 Extinctiemoment (Huiveringen 2018) Mike Jansen
18 #095 Onder de sterrenhemel (Godijn Nachtwakers) Debby Willems
19 #010 De nacht van het universum (Godijn Nachtwakers) Mike Jansen
20 #041 Witruimte (Ganymedes 18) Jasper Polane
20 #011 Zook (Godijn Nachtwakers) Mike Jansen
22 #064 Voordat je gaat slapen (Harland Awards 2018) Robin Langerak
22 #004 Terminus (Godijn Publishing Achterblijvers) Mike Jansen
22 #031 Buitendijks of het Carnaval der leugens (Sintel) Tais Teng en Jaap Boekestein
25 #097 De tempel van Radio Kootwijk (Lovecraft in de polder 2018) Bo Balder
25 #052 Een heerlijke dag (Lovecraft in de polder 2018) Tais Teng
27 #035 Zwaard en de vrouw van de Vijftiende Keizer Jaap Boekestein
28 #016 Je keek naar me (Huiveringen 2018) Maarten Luikhoven
29 #042 De gele veeg (Lovecraft in de polder 2018) Johan Klein Haneveld
30 #018 Blaaskwartet (Lovecraft in de polder 2018) Maarten Luikhoven
31 #007 De dwaler (De Vallei 2018) Mike Jansen

Uitslag Trek Sagae 2017

Onderstaand de uitslag van de Trek Sagae 2017 verhalenwedstrijd, de allerlaatste Trek Sagae die heeft plaatsgevonden.

 

1 Anaïd Haen Oma in de wielen gereden
2 Arnout Brokking Europa en de Stier
3 Anaïd Haen De vrouw van een halve eeuw
4 Wouter van Gorp De Con-Artist
5 Django Mathijsen De epische, interstellaire queeste van een sleutelhanger… en zijn sleutel – de een klein beetje ingekorte versie met de iets langere titel
6 Anaïd Haen Van verdwijningen, waarnemingen en andere brandende kwesties
7 Django Mathijsen Zwoldorp bijna ontspoord
8 Jacqueline Nijland-Potter Zusje
9 Django Mathijsen De boze heks en de verkikkerde smid van Hertogscha
10 Wouter van Gorp Lotsbeschikking
11 Mike Jansen De Sentinel
12 Django Mathijsen & Anaïd Haen De legende van Doc ‘Killer’ Coleman
13 Django Mathijsen Schat, ik kan alles uitleggen
14 Anaïd Haen Gerommel met liefde
15 Django Mathijsen Diversiteit, inclusiviteit, fluïditeit
16 Gino Dekeyzer Het dwaallicht
16 Wouter van Gorp Drijfhout
18 Wouter van Gorp De Vreemde Marinier
18 Anne-Claire Verham Monsieur Le Corbulet
18 Anaïd Haen Jocks projecties
21 Mike Jansen Brunhilde en Drimmelin
21 Dick van der Bij Verspreid een enkele bui
21 Bernard Philipsen Boek Squatssom
21 Mike Jansen Eersteling
21 Sophia Drenth Op doortocht
26 Mike Jansen Humanitarium
26 Mike Jansen Anna
26 Mike Jansen De dwaler
26 Mike Jansen Het vogeltje
26 Marcel Roeleveld Doodstrijd in het bruine water
31 Wim Slierendregt Het geheime luikje
31 Silvia van Gimst Showtime!
31 Wouter van Gorp Eenzaam in de Ether
31 Wouter van Gorp Kerstsingulariteit
31 Dick van der Bij Grote happen
31 Jorrit de Klerk Hollands hoop
37 Wim Slierendregt Ridders, cobra’s en oude wijffies
37 Nick Donders Hoe Nienke haarzelf zag staan in Midden-Aarde
37 Mieke Van Der Sanden Mutatio Animae
37 Esther Martijn De slank’omaat
41 Freek Blokzijl Je hebt gelijk
41 Jordi Dhaenens Als de dood
41 Maaike Hartog De verdwijning van Anna Kolenberg
41 Diana de Visser De laatste reis
41 Arlieke Boer Zwart Zand
41 Wouter van Gorp Raad van Elrond – Redux
47 Wendy van der Meer Meer dan avontuurlijk
47 Django Mathijsen Ik zal goed voor je zorgen
47 Jeroen Schrama Een Duivels Dilemma
47 Dick van der Bij Meneer Dupree en de elf
47 Tom Kruijsen Zwart schrift
47 Stephan De Winter Versnijdenis
53 Metonymia Equinox Nacht van de Hondekop
53 Silvia van Gimst Afgunst
53 Samuel Derous Honger
53 Anaïd Haen De dood onderzocht
53 Marcel Robin Roeleveld Na de horzel komt de oerknal
53 Odile Schmidt Saters